Звіти

Звіт на Лехно Данила

Щиро дякуємо за підтримку Лехно Данила. Хлопчику була вчасно оплачена реабілітації, завдяки небайдужим. Дякуємо кожному, хто приділяє час та увагу, задля того, аби полегшити життя особливим діткам, подарувати їм шанс на краще. Нехай кожна гривня повернеться добром, здоров'ям та благополуччям! Бажаємо, аби в житті все виходило з легкістю! Мирного неба!

Звіт за Кулініч Гордія!

Наш фонд хоче подякувати всім небайдужим людям які не пройшли повз тяжку хворобу хлопчика, та долучились до збору. Велике Вам дякуємо, завдяки вашій допомозі та підтримці, Кулініч Гордійчик пройшов запланований курс лікування, якій так був дуже потрібний для його життя, та покращив його стан здоровʼя. Ви люди з великої літери. Хай вас та вашу родину оберігає Бог, міцного вам здоровʼя, та мирного неба над головою. Дякуємо, що допомагаєте маленьким янголяткам!

Звіт за Запорожець Дарію!

Доброго дня, шановні благодійники! Висловлюємо вам подяку за допомогу Запорожець Дарії Дуже дякуємо вам, що допомогли в оплаті важливої реабілітації для цієї маленького янголятка. Дякуємо ще раз, хай вам повертається все добро, що ви робите. Завдяки вам, дівчинка потрапила на реабілітацію, яка їй так важлива, для її крихітного життя👼 Бережіть себе, та свою родину, Мирного неба над головою, та міцного здоров’ячка. Ви люди з великої букви 😊 Дякуємо вам❤️

Звіт за Качуровського Владислава

Доброго дня. Звітуємо стосовно оплати реабілітації для Качуровського Владислава. Ми безмежно Вам вдячні за допомогу для хлопчика. Разом ми робимо гарну справу. Хай Ангел-охоронець завжди оберігає Вас від негараздів та проблем. Побільше Вам натхнення, душевної рівноваги, сили духу, радості, сімейного затишку та благополуччя. Гарного та продуктивного Вам дня. Мирного неба .

Звіт на Голуб Максима!

Доброго дня шановні благодійники ! Наш фонд звітується за оплату лікування для Голуб Максима! Хлопчик пройшов плановий курс лікування та наблизився на крок до своєї мети. Добре, що наш світ тримається на таких чуйних людях, як Ви, які опиняються поряд у скрутний час. Нехай повернеться Вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину. Мирного неба!

Звіт Святий Миколайчик 2023!

Доброго дня шановні меценати) Наш фонд завітав до діток в «Боярську спеціальну школу»до дня святого Миколая ! Дякуємо вам , що приєднались до програми у збору коштів для діток на подарунки ! Завдяки вашій доброті та щирості , кожна дитинка отримала свій омріяний подарунок, який малювала святому Миколаю! Ще раз щира подяка від всіх волонтерів!

Звіт за Клоченко Софію!

Доброго дня. Звітуємося за минулою програмою збору для Клоченко Софії. Наш фонд безмежно дякує всім, кому вдалося долучитись до збору коштів, завдяки Вам та іншим небайдужим людям ми  змогли оплатити вартість реабілітації. Нехай Вам завжди щастить, нехай у Вашому житті все буде так, як Ви плануєте. Побільше Вам позитивних емоцій та приводів для радості. Гарного Та спокійного дня Мирного неба

Звіт за Зінчука Яна!

Доброго дня небайдужі українці! Наш фонд звітується за оплату лікування хлопчика Яна ! Наш хлопчик пройшов реабілітацію та має значні покращення в розвитку! Для сім’ї це є дуже важливо! Дякую, що є такі люди попри таку ситуацію в країні. Нехай ваша доброта та допомога вертається вам з сторицею ! Мирного неба !

Звіт за Кашуба Мар’яна!

Доброго дня шановні благодійники ! Наш фонд звітується за оплату лікування для Кашуби Марʼяна ! Він пройшов реабілітацію завдяки допомозі всіх небайдужих ! Для сім’ї це є дуже важливо, ще раз велике дякую від щирого серця за підтримку в такий складний час, за те, що залишаєтеся небайдужим. Мирного неба ! Бережіть себе ! Слава Україні!

Звіт на Швець Констянтина!

Виражаємо велику подяку для всіх небайдужих людей, які долучались до збору для нашого маленького хлопчика Швець Костянтина. Завдяки вам, хлопчик пройшов планове лікування, спостерігається позитивна дінамика у розвитку. Дякую що небайдужі в таку мить, хай вам та вашій родині все добро повернеться, міцного здоровʼя, щастя в вашому будинку та мирного неба над головою!

Звіт за Мануйленко Марію!

Виражаємо велику подяку для всіх благодійників які долучались до збору для чудової дівчинки Мануйленко Мірії Завдяки вам, дівчинка пройшла планове лікування, Оздоровилася, покращила фізичний, розумовий та психологічний стан. Кожна така реабілітація - це впевнений крок до одужання. Дякуємо всім хто допоміг та зміг подарувати шанс на хороше життя !

Звіт наданої допомоги для Роменкова Артема!

Доброго дня, шановні благодійники!!! З великою радістю та вдячністю публікуємо для Вас звітність, стосовно наданої допомоги для Роменкова Артема, який пройшов курс реабілітації в реабілітаційній клініці "Росток Життя ". Нехай Бог береже Вас та Вашу родину від всіх негараздів та проблем! Хочемо побажати Вам втілення в життя всіх поставлених цілей та натхнення у всіх Ваших справах. Мирного неба!!! Все буде Україна!!!

Звіт за Химинець Єву!

Звітуємося про оплату реабілітації для Химинець Єви! Дівчинка пройшла успішно курс лікування та покращила свій стан здоровʼя! Величезне спасибі за розуміння, підтримку та участь! Нехай доля усіх нагороджує удачею, благополуччям , здоровʼям та все добро повертається до Вас сторицею!!!

Звіт за Бєлоус Софію!

Доброго дня, шановні благодійники! Висловлюємо вам подяку за допомогу для Бєлоус Софійки! Дякуємо, що в такі складні для нас всіх часи ви залишається не байдужими. Після курсу реабілітації у Софійки спостерігається покращення фізичного і психічного стану. Бажаємо нехай ваші добрі справи повертались вам здоров'ям і ще більшим добром! Мирного неба!

Звіт за Балахонова Артема!

Команда волонтерів дякує всім небайдужим які приєднались до допомоги для Балахонова Артема! Направляємо вам звіт за проходження реабілітації у центрі «Росток Життя». Величезна вам подяка за змогу допомагати та дякуємо що з розумінням поставились до прохання, це дуже важливо для маленького Артемчика! Бажаємо вам побільше радості, щасливих моментів, міцного здоровʼя! Саме завдяки таки небайдужим людям наша країна буде процвітати!

Звіт на Яценка Вадима!

Дорогі благодійники! Команда волонтерів направляє вам звітність за проходження реабілітації Яценка Вадима! Від щирого серця ми дякуємо вам, завдяки спільними зусиллями ми відправили на реабілітацію ,яка так потрібна була Вадиму! В нього покращились фізичні та психомовні навики! Нехай тепло та добро повертається вам радістю, любовʼю та вірою! Щоб небо над головою було тихе!

Звіт на Швець Костянтина

Виражаємо велику подяку для всіх небайдужих людей, які долучались до збору для нашого маленького хлопчика Швець Костянтина. Завдяки вам, хлопчик пройшов планове лікування, спостерігається позитивна дінамика у розвитку. Дякую що небайдужі в таку мить, хай вам та вашій родині все добро повернеться, міцного здоровʼя, щастя в вашому будинку та мирного неба над головою!

Звіт за Чернякова Тимофія

Щиро дякуємо кожній небайдужій людині, яка долучилася до збору коштів для Чернякова Тимофія! З Вашою підтримкою хлопчик пройшов курс реабілітації в центрі "Малятко". Бажаємо в такий час мирного неба над головою, сімейного благополуччя та успішних справ для Вас та Ваших близьких! Нехай за надану підтримку Вам повернеться набагато більше)

Звіт за Баутіну Вероніку

Доброго дня шановні меценати ! Наш фонд звітується за оплату лікування дівчинки Баутіної Вероніки ! Дівчинка пройшла реабілітацію завдяки допомозі всіх небайдужих ! Для сім’ї це є дуже важливо, ще раз велике дякую від щирого серця за підтримку в такий складний час, за те, що залишаєтеся небайдужим.

Звіт за Денишівську спеціальну школу !

Доброго дня благодійники ! Хочемо подякувати від імені школи та від імені нашого фонду за допомогу для школи ! Завдяки всім хто долучився та допоміг, ми змогли закупити для школи всі необхідні матеріали , які вони потребували ! Бажаємо міцного здоров’я та благополуччя ! Слава Україні !

Звіт про надану допомогу для Боярської спеціальної школи I-II ступенів.

Доброго дня, шановні меценати! Волонтери благодійного фонду" Центр Благодійних Платформ" та керівництво Боярської спеціальної школи висловлюють щиру подяку за допомогу в закупівлі ліжок та матраців для облаштування бомбосховища. Ми висловлюємо Вам щиру подяку, адже спільними зусиллями ми допомогли діткам, які опинились у складних життєвих обставинах. Напевно немає більшої радості, чим бачити їх щасливі очі. Ми висловлюємо Вам щиру подяку, і хочемо побажати щоб і у Вашому серці завжди залишалось місце для мрій і бажань, які обов'язково здійсняться. Нових Вам можливостей, перспектив та побільше досягнутих вершин. Мирного неба! Все буде Україна!

Звіт про надану допомогу для Дерюга Павла

Доброго дня, шановні благодійники! Від усієї команди волонтерів, прийміть найщиріші слово вдячності за долучення до програми збору для Дерюги Павла. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, душевного спокою та достатку. Спасибі Вам за Вашу допомогу, за Вашу непохитну віру в майбутнє дитинки. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку подаровану хлопчику! Дякуємо за участь та внесок! Мирного неба ! Все буде Україна!

Звіт за Кумпан Кирила

Доброго дня, шановні благодійники! Публікуємо звіт про надану допомогу для Кумпан Кирила! Завдяки Вашій доброті та небайдужості, хлопчик поїхав на курс лікування, який йому був так необхідний! Прийміть нашу вдячність за доброту Вашого серця та відгук на заклик про допомогу! Нехай у Вашій душі завжди панує мир, злагода та спокій.

Звіт за Степанова Дениса

Доброго дня, шановні благодійники ! Приносимо щиру вдячність за допомогу для Степанова Дениса ! Хлопчику була оплачена реабілітація в клініці «Vigor», завдяки всім небайдужим людям, які долучилися до збору. Нехай удача та мир не обминають Вашої оселі! Дякуємо!

Звіт за Очаповську Тіну

Звітуємось про надання допомоги для Очаповської Тіни! Заняття із спеціалістами дали позитивну динаміку розвитку дівчинки. Ми дуже пишаємося Тіночкою її прогресом та цілеспрямованістю. Спасибі всім, хто долучився за небайдужість, доброту, чуйність та милосердя! Бажаємо Вам всіх благ, здоров`я та мирного неба над головою!

Звіт за Бєлоус Софію

Доброго дня, шановні благодійники! Висловлюємо вам подяку за допомогу для Бєлоус Софійки! Дякуємо, що в такі складні для нас всіх часи ви залишається не байдужими. Після курсу реабілітації у Софійки спостерігається покращення фізичного і психічного стану. Бажаємо нехай ваші добрі справи повертались вам здоров'ям і ще більшим добром! Мирного неба!

Звітність за Запорожець Дарію

Доброго дня, шановні меценати! Наша дівчинка потрапила на лікування в клініку «Апіс Меліфіка» в м.Хмельницький. Дякуємо що не відвернулися від нашого янголятка, та допомогли її у важливий для неї час. Хочу побажати вам аби ваше здоров'я було завжди міцним, щастя - чіпким, а все інше - найкраще і про що мріється - нехай дарує доля своєю щедрою рукою!

Звітність за Боковенко Дениса

Доброго дня, шановні благодійники! Звітуємо за надану допомогу для Боковенко Дениса. Завдяки Вашій допомозі та підтримці, хлопчик пройшов запланований курс лікування. Завдяки кожній реабілітації Денис не втрачає набутих навичок раніше і розвивається надалі. Дякуємо Вам що допомагаєте нашому козачку не втрачати надія та віру в майбутнє. Ми від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння та підтримку подаровану нашим дітям!

Звіт про надану допомогу для Корнєвої Насті!

Доброго дня, шановні меценати! Від усієї команди волонтерів прийміть найщиріші слова подяки за допомогу для Корнєвої Насті! Разом ми робимо гарну справу! Побільше б таких добрих та чуйних людей, які допомагають для наших діток та дарують шанс на щасливе дитинство. Нехай Ваша допомога та доброта повертається до Вас в стократному розмірі. Бажаємо процвітання Вашій справі! Натхнення та добра. Міцного здоров'я, легких і світлих шляхів. Благополуччя та здоров`я Вашим сім'ям! Нехай все задумане збувається! Всіх благ, великої удачі і теплоти рідних сердець!Мирного Вам неба! Все буде Україна!

Звітність за подарунки діткам до Дня Святого Миколая

Доброго дня шановні благодійники! Безмежна подяка усім хто долучився до програми допомоги для наших маленьких ангелочків. Щира подяка за те що не залишилися осторонь та допомогли нам подарувати діткам, маленька свято та втілити їхні маленькі бажання та мрії! Бажаємо Вам здоров'я, злагоди, душевного спокою та достатку! Мирного Вам неба над головою! Все буде Україна!

Звіт за Житомирську спеціальну школу №1!

Шановні благодійники! Висловлюємо безмежну подяку за надану допомогу для облаштування бомбосховища у Житомирській спеціальній школі №1! Завдяки Вам дітки цієї школи будуть у безпечному місці, що є дуже важливим у нашому сьогоденні! Бажаємо Вам всього самого найкращого: здоров’я , затишку в домі,почуття безпеки, доброго самопочуття! Мирного Вам неба над головою! Все буде Україна!

Звіт на Кашубу Мар'яна

Виражаємо безмежну вдячність від команди волонтерів за таку необхідну підтримку для Кашуби Мар'яна! Саме завдяки всім небайдужим, які не пройшли стороною чужу біду, хлопчик пройшов, необхідну для нього, реабілітацію. Нехай у Вашій душі панують мир, злагода та спокій ! Дякуємо! Мирного неба !

Звіт за Балахонова Артема

Добрий день шановні благодійники! Звітуємо про проходження реабілітації Балахонова Артема. Завдяки всім не байдужим, хлопчик вчасно потрапила на лікування та продовжує прогресувати в досягненнях набутих раніше і розвиватись. Кожен курс для Артема це великий крок вперед і можливість рухатися надалі до своєї цілі. Дуже вдячні за підтримку та допомогу всім меценатам! Нехай доля нагороджує Вас удачею, благополуччям та здоров’ям! Щира Вам подяка!

Звітність за Несена Артема

Доброго дня шановні благодійники ! Хочемо відзвітуватись за надання допомоги в сім’ю де проживає Несен Артем! Наш фонд закупив всі необхідні речі першої необхідності ! Дякуємо за вашу небайдужість до інших людей . Хочеться побажати міцного здоров’я та всіх благ. Нехай всі справи завжди йдуть вверх та супроводжує удача .

Звіт допомоги саперам

Слава Україні шановні Українці!
Хочеться висловити вам подяку за допомогу для наших військових Хлопці отримали все що прохали ! Завдяки допомозі всіх небайдужих людей ! Бажаємо мирного неба ! Все буде Україна!

Звіт за Клоченко Софію

Доброго дня, шановні благодійники!Від усієї команди волонтерів, прийміть найщиріші слова подяки за допомогу для маленького янголятка Клоченко Софійки. З Вашою допомогою, Софійка впевненими кроками прямує до нових звершень і навиків! Щиро вдячні Вам за розуміння, небайдужість та допомогу! Бажаємо Вам блага і достатку в житті, міцних сил і доброго здоров’я. Щиро дякуємо за сприяння, за чуйність і Вашу доброту. Нехай Вам по життю посміхається удача, нехай добрим і успішним буде кожен день. Разом ми сила! Все буде Україна

Звіт за Коваленко Діану

Шановні благодійники ! Дякуємо Вам за розуміння та небайдужість у ці складні часи ! Завдяки Вашій людяності, Коваленко Діана-дівчинка 6 років, яка бореться з важким діагнозом, отримала необхідні ліки та речі першої необхідності! Хочемо побажати Вам благополуччя та достатку, здоров'я та мирного неба! Саме завдяки небайдужим людям, наша країна буде процвітати !

Звіт за Майбороду Кіру

Хочемо подякувати всім небайдужим, хто долучився в важкий для Кіри час. З Вашою підтримкою вона вперше за кілька місяців змогла потрапити на лікування в реабілітаційний центр "Росток Життя"! Оздоровилася, покращила фізичний, розумовий та психологічний стан. Кожна така реабілітація - це впевнений крок до одужання. Бажаємо всім благодійникам миру, благополуччя, натхнення, успіхів! Щоб навіть в час поганих новин щастя, добро та любов були завжди поряд!

Підтримка наших військових

Бажаємо здоров’я шановні благодійники.Хочеться вам подякувати за таку допомогу для наших військових ! Завдяки вашій підтримки, яку ви надали наші військові отримали все найнеобхідніше.В такий важкий час для наших українців ваша допомога безцінна ! Спасибі вам за ваші добрі серця ! Слава Україні !

Звітність за допомогу для ТРО!

Бажаємо здоров’я шановні благодійники.Хочеться вам подякувати за таку допомогу для наших військових ! Завдяки вашій підтримки, яку ви надали наші військові отримали все найнеобхідніше.В такий важкий час для наших українців ваша допомога безцінна ! Спасибі вам за ваші добрі серця ! Слава Україні !

Допомога нашим захисникам!

Доброго дня, шановні меценати! Від усієї команди волонтерів висловлюємо Вам щиру подяку, за Вашу небайдужість та доброту до наших військових з територіальної оборони. Дякуємо Вам, що знайшли в такий непростий час можливість та прийняли участь в допомозі. Ми хочемо побажати Вам миру, міцного здоров'я, сили духу та наснаги. Нехай Надія та Віра в нашу Перемогу, ніколи Вас не залишає. Мирного та блакитного неба для нашої вільної, незалежної та квітучої України! Перемога за нами! Все буде Україна!

Звітність за подарунки діткам до Дня Святого Миколая

Добрий день! Від усієї команди волонтерів ми безмежно вдячні всім вам і захоплюємося Вашою добротою! Ви з радістю приєдналися і подарували для стількох діток справжнє свято. Завдяки Вам Миколай прийшов до усіх малюків з бажаними подарунками, саме з такими, які вони просили у своїх листах! Нехай щедрий Господь винагородить Вас сторицею! Миру, щастя, здоров’я та благополуччя усім! Бажаємо радісних свят! Дякуємо!

Звітність за Баглай Тимура

Від щирого серця ми хочемо сказати Вам велике спасибі за Вашу допомогу. Дякую що не відвернулися від Тимурчика і не пошкодували сил та часу, щоб допомогти дитинці у важливий для неї час. Прийміть щиру подяку і добрі побажання здоров'я, мирного неба над головою, затишку в домі, блага в сім'ї і неймовірного щастя кожного дня.

Звітність за Мусієнко Наталію

Добрий день! Надсилаємо звіт з реабілітації Наталії Мусієнко! Дівчинка прогресує у розвитку та набуває нових навичок. Велике спасибі хочу сказати Вам за все. Щиро дякую за Ваше добре і чуйне серце, щиру допомогу і розуміння. Бажаю Вам довгих років здоров’я і благополуччя, світлого щастя і вірної удачі, незгасного оптимізму і добрих надій. Дякуємо!

Звітність за Ласкаву Вікторію

Шановні меценати ! Дякую вам, що змогли допомогти нашій Ласкавій Вікторії оплатити ліки та закупити памперси. Щиро дякую вам за ваше бажання допомогти та підтримати нашу дівчинку. Здоров’я вашій родині та вам ! Всіх вам благ!

Звітність за Корнєву Настю

Добрий день,шановні меценати! Звітуємося з реабілітації Корнєвої Анастасії! Наша дівчинка проходила лікування в клініці "Росток Жизни" в місті Харкові. Величезне спасибі за розуміння, підтримку та участь в допомозі для дитинки. Нехай доля нагороджує Вас удачею, благополуччям та здоров’ям! І нехай все добро повертається до Вас сторицею!

Звітність за Майбороду Кіру

Наші вітання всім небайдужим! Звітуємось за допомогу для Майбороди Кіри! Дівчинка проходила курс лікування в клінікі «Росток Жизни» в м.Харків ! За словами лікарів та мами вона почуває себе набагато краще ! Кожні курси лікування дають прогрес ! Дякуємо всім хто допоміг та зміг подарувати шанс на хороше життя !

Звітність за Дзюнь Лізу

Добрий день шановні добродії ! Надсилаємо звіт про оплату реабілітаційної бігової доріжки для Єлизавети Дзюнь. Величезне спасибі за розуміння, підтримку та участь.Нехай доля нагороджує удачею, благополуччям та здоров’ям. І нехай все добро повертається з сторицею!

Звітність за Голодну Златославу

Добрий день шановні благодійники! Звітуємо про проходження реабілітації Златослави Голодної. Завдяки всім не байдужим, дівчинка вчасно потрапила на лікування та продовжує прогресувати в досягненнях набутих раніше і розвиватись. Дуже вдячні за підтримку та допомогу всім меценатам! Нехай доля нагороджує Вас удачею, благополуччям та здоров’ям! Щира Вам подяка!

Звітність за Куцу Яну

Доброго дня добродії ! Звітуємось за дівчинку Куцу Яну , на яку допомогли зібрати кошти всі небайдужі люди . Наша дівчинка проходила лікування в клінікі «Росток Жизни»в місті Харкові ! Завдяки небайдужості всіх меценатів було оплачено курс лікування , яке дало значні результати у розвитку дитинки ! Дякуємо всім тим хто долучився до збору коштів та допоміг вчасно потрапити на реабілітацію ! Здоров’я вам ! Добробуту у вашому домі!

Звітність про надання допомоги для Фещенко Насті

Доброго дня ! Надсилаємо звіт наданої допомоги для Анастасії Фещенко у вигляді засобів гігієни та витратних матеріалів.Від імені всіх волонтерів дякуємо за підтримкуСпасибі всім Вам , що завжди долучаєтесь до допомоги для діточок з особливостями. Нехай все добро повертається у вигляді довгих років життя, здоров`я, любові та всіх благ земних.

Звітність за Дерюгу Павла

Добрий день меценати ! Надсилаємо звіт з реабілітації Дерюги Паши , якому допомагали всі небайдужі люди ! Велике спасибі, що долучаєтесь до допомоги таким діткам !Нехай Ваше добро повертається в стократному розмірі ! Гарного Вам дня та хорошого настрою!

Звітність за проходження лікування Запорожець Даши

Доброго дня шановні підприємці! Звітуємось з реабілітації Дар‘ї Запорожець! Від всієї команди волонтерів подяка всім Вам за те що долучилися та наблизили Даринку до нових досягнень у розвитку! Нам приємно працювати з щирими, добрими та відповідальними людьми, які прийдуть на допомогу у відповідний момент

Звіт про Григоренко Алісу!

Доброго дня, шановні меценати/благодійники ! Хочемо виразити щиру вдячність всім, хто долучився до збору на реабілітацію Аліси Григоренко ! Дякуємо, що надаєте дітям з особливими потребами шанс на повноцінне життя ! У Аліси вже є перші результати, на яких вона не зупиняється, завдяки Вашій підтримці та співчуттю ! Бажаємо, аби Ваше добро поверталося сторицею! В свою чергу, надаємо звіт про проведену роботу .

Звітність щодо проходження реабілітації Маргарити!

Доброго здоров’ячка ! Звітуємось про надання допомоги для Помагалової Маргарити. Спасибі всім меценатам , які знайшли бажання допомогти у зборі коштів на лікування нашій дитинки . За словами мами ця реабілітація дала хороші результати для Маргарити . Дівчинка більш впевнено тримає голівку , старається самостійно ставати на ніжки . Дякую вам ! Низький поклін таким людям , які небайдужі до чужого горя .

Звітність Клоченко Софії!

Доброго дня! Надсилаємо звітність від мами Софії Клоченко. Дівчинка вже пройшла реабілітацію. Ми вдячні всім безмежно та щиро за те що підтримали Софійку у важливий для дівчинки момент. Дякуємо що допомагаєте робити діток здоровими.

Подарунки на День захисту дітей!

Доброго дня! Надсилаємо звіт з вручення подарунків в Міжнародний день захисту дітей! Дітки щасливі — це головне! Величезне спасибі за приділену увагу та допомогу для діток.Спасибі що стали частиною здійснення мрій малечі!Хочемо побажати здійснення усіх заповітних мрій, постійного везіння, енергії та ентузіазму, благополуччя і миру в душі. Будьте завжди оточені люблячими рідними і відданими друзями, нехай Ваш будинок буде затишним і теплим!

Звіт на Баутіну Вероніку

Доброго дня ) Доброго здоров’я ! Надсилаємо звіт про Баутіну Вероніку! Завдяки всім небайдужим , дівчинка отримала свій орбітрек для того щоб займатись і цим самим зміцнити свої вміння та навики ! Нехай ваше добро завжди повертається вам з сторицею ! Дякуємо ще раз що допомогли !

Звітність про надану допомогу для комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний Дім» м. Житомир

Шановні меценати, направляємо звіт за діток зі школи-інтернат "Сонячний дім", яким було закуплено всі речі, які вони попрохали! Спасибі за надану турботу і участь. Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, не здатних пройти повз, завжди готових допомогти і надати підтримку. Ваша допомога для наших діток надзвичайно цінна і ніколи не буде забута. Бережи Вас Бог від зла і будь-якої негоди.

Звіт за Житомирську спеціальну школу інтернат №2

Шановні меценати! Велике Вам спасибі за те, що долучились та допомогли діткам зі школи-Інтернат! Завдяки Вам наші дітки будуть навчатись та жити в кращих умовах! Дякуємо всім небайдужим людям, які мали змогу підтримати та надати свою допомогу! Ми робимо разом з Вами хорошу справу! Зичу Вам міцного здоров’я та наснаги у Ваших справах

Звіт Коваленко Діани

Шановні благодійники! Надсилаємо вам звіт про Коваленко Діану ! Дитинці, якій ми зібрали кошти на проходження лікування в клініці «Росток Життя» в місті Харкові ! Дякую вам за вашу допомогу та підтримку нашій дівчинці ! Незважаючи на те що зараз не найкращі часи в Україні , ви допомагаєте і підтримуєте діток, які так потребують допомоги ! Дякуємо ще раз !

Звіт на Можелянського Вадима

Шановні благодійники ! Надсилаємо Вам звіт про оплату реабілітації для Можелянського Вадима, а також відео з реабілітації. Ми Вам дуже вдячні за підтримку та небайдужість. Дякуємо, що взяли участь у допомозі для нашого хлопчика. Бажаємо Вам всіх благ та міцного здоров`я!

Звіт про Овчиннікову Софійку

Шановні меценати! Безмежно дякуємо всім за допомогу для Софії Овчиннікової. Щиро Вам вдячні за Вашу доброту, підтримку, розуміння, чуйність та не байдужість. Спасибі велике що долучаєтесь до допомоги для діток. Нехай Ваше добро повертається в стократному розмірі.

Звіт за Недлякову Софію

Добрий день, шановні благодійники! Звітуємося Вам за надану допомогу Недялковій Софії! Завдяки Вашим силам та небайдужості вона отримала всі необхідні речі та ліки! Бажаємо Вам здоров'я, удачі та наснаги

Звіт про Яценка Вадима

Шановні благодійники ! Дякую за надану допомогу Яценку Вадиму ! Все було відправлено та доставлено хлопчику ! Дякую вам , що не залишилось осторонь та допомогли . Бажаю вам міцного здоров’я!

Звітність про проходження реабілітації Алексєєвій Марії

Доброго дня, шановні благодійники! Направляємо звітність про Алексєєву Марію! Завдяки Вашій допомозі дівчинка вже проходить лікування, яке є важливий для неї! Зі слів мами дівчинки, її стан значно покращився! Дякуємо за розуміння та допомогу! Здоров’я Вам і вашим рідним!

Звітність про надану допомогу на проходження фізіологічної реабілітації Розової Анни

Добрий день, шановні благодійники! Звітуємо за проходження реабілітації Розовою Аньою! Завдяки Вашим силам та небайдужості кожного з Вас дівчинка пройшла курс лікування! Бажаємо Вам здоров'я, злагоди, душевного спокою та достатку!!!

Звітність про надану допомогу на проходження реабілітації Никипорець Івана

Доброго дня шановні меценати! Ми оплатили лікування нашому хлопчику Івану , якому ви допомогли. Ми безмежно дякємо вам від імені нашого фонду та імені мами дитинки ! Бажаємо вам міцного здоров’я , щоб ви ніколи не зіштовхувались з такими проблемами по життю !

Звітність про надану допомогу для комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний Дім» м. Житомир

Доброго дня ) Ми відвезли подарункі діткам до дня Св.Миколая Дякуємо вам, що ви прийняли участь в цій програмі і віднеслись з розумінням та допомогою для діток ). Для них це було дійсно дуже важливо .

Допомога Запорожець Златі надана!

Добрий день, шановні меценати! Висловлюємо Вам щиросердечну подяку за надану допомогу Запорожець Златі. Завдяки всім небайдужим людям, які долучилися до допомоги дівчинці, ми закупили їй двомісячний запас лікувальної суміші, яка є життєво необхідною у її раціоні. Бажаємо Вам міцного здоров'я, добробуту, успіхів у роботі, невичерпної енергії, родинного затишку і тепла.

Допомога Єрмаку Сергійку надана !

Доброго дня. Ми висловлюємо щиру подяку від нашого фонду та від імені мами . Дякуємо, що ви допомагали та підтримували нашого хлопчика Єрмака Сергія. Дитинці успішно оплачено всю реабілітацію . Він пройде курс лікування у зазначений термін і в подальшому майбутньому у хлопчика буде шанс на краще життя . І нашому Сергію буде зроблена операція , яка йому так необхідна щоб не почувати себе особливим!

Звітність про проходження реабілітації Макаренко Мирослави в клініці «центр абілітації Амалія»

Завдяки Вашій допомозі Мирослава направилася на реабілітацію вчасно! Тепер вона на крок ближче до одужання. Впевнені, зовсім скоро зробить свої перші самостійні кроки, завдяки Вашим вкладам ! Дуже вдячні кожному за підтримку !