Звіти

Звіт про Григоренко Алісу!

Доброго дня, шановні меценати/благодійники ! Хочемо виразити щиру вдячність всім, хто долучився до збору на реабілітацію Аліси Григоренко ! Дякуємо, що надаєте дітям з особливими потребами шанс на повноцінне життя ! У Аліси вже є перші результати, на яких вона не зупиняється, завдяки Вашій підтримці та співчуттю ! Бажаємо, аби Ваше добро поверталося сторицею! В свою чергу, надаємо звіт про проведену роботу .

Звітність щодо проходження реабілітації Маргарити!

Доброго здоров’ячка ! Звітуємось про надання допомоги для Помагалової Маргарити. Спасибі всім меценатам , які знайшли бажання допомогти у зборі коштів на лікування нашій дитинки . За словами мами ця реабілітація дала хороші результати для Маргарити . Дівчинка більш впевнено тримає голівку , старається самостійно ставати на ніжки . Дякую вам ! Низький поклін таким людям , які небайдужі до чужого горя .

Звітність Клоченко Софії!

Доброго дня! Надсилаємо звітність від мами Софії Клоченко. Дівчинка вже пройшла реабілітацію. Ми вдячні всім безмежно та щиро за те що підтримали Софійку у важливий для дівчинки момент. Дякуємо що допомагаєте робити діток здоровими.

Подарунки на День захисту дітей!

Доброго дня! Надсилаємо звіт з вручення подарунків в Міжнародний день захисту дітей! Дітки щасливі — це головне! Величезне спасибі за приділену увагу та допомогу для діток.Спасибі що стали частиною здійснення мрій малечі!Хочемо побажати здійснення усіх заповітних мрій, постійного везіння, енергії та ентузіазму, благополуччя і миру в душі. Будьте завжди оточені люблячими рідними і відданими друзями, нехай Ваш будинок буде затишним і теплим!

Звіт на Баутіну Вероніку

Доброго дня ) Доброго здоров’я ! Надсилаємо звіт про Баутіну Вероніку! Завдяки всім небайдужим , дівчинка отримала свій орбітрек для того щоб займатись і цим самим зміцнити свої вміння та навики ! Нехай ваше добро завжди повертається вам з сторицею ! Дякуємо ще раз що допомогли !

Звітність про надану допомогу для комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний Дім» м. Житомир

Шановні меценати, направляємо звіт за діток зі школи-інтернат "Сонячний дім", яким було закуплено всі речі, які вони попрохали! Спасибі за надану турботу і участь. Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, не здатних пройти повз, завжди готових допомогти і надати підтримку. Ваша допомога для наших діток надзвичайно цінна і ніколи не буде забута. Бережи Вас Бог від зла і будь-якої негоди.

Звіт за Житомирську спеціальну школу інтернат №2

Шановні меценати! Велике Вам спасибі за те, що долучились та допомогли діткам зі школи-Інтернат! Завдяки Вам наші дітки будуть навчатись та жити в кращих умовах! Дякуємо всім небайдужим людям, які мали змогу підтримати та надати свою допомогу! Ми робимо разом з Вами хорошу справу! Зичу Вам міцного здоров’я та наснаги у Ваших справах

Звіт Коваленко Діани

Шановні благодійники! Надсилаємо вам звіт про Коваленко Діану ! Дитинці, якій ми зібрали кошти на проходження лікування в клініці «Росток Життя» в місті Харкові ! Дякую вам за вашу допомогу та підтримку нашій дівчинці ! Незважаючи на те що зараз не найкращі часи в Україні , ви допомагаєте і підтримуєте діток, які так потребують допомоги ! Дякуємо ще раз !

Звіт на Можелянського Вадима

Шановні благодійники ! Надсилаємо Вам звіт про оплату реабілітації для Можелянського Вадима, а також відео з реабілітації. Ми Вам дуже вдячні за підтримку та небайдужість. Дякуємо, що взяли участь у допомозі для нашого хлопчика. Бажаємо Вам всіх благ та міцного здоров`я!

Звіт про Овчиннікову Софійку

Шановні меценати! Безмежно дякуємо всім за допомогу для Софії Овчиннікової. Щиро Вам вдячні за Вашу доброту, підтримку, розуміння, чуйність та не байдужість. Спасибі велике що долучаєтесь до допомоги для діток. Нехай Ваше добро повертається в стократному розмірі.

Звіт за Недлякову Софію

Добрий день, шановні благодійники! Звітуємося Вам за надану допомогу Недялковій Софії! Завдяки Вашим силам та небайдужості вона отримала всі необхідні речі та ліки! Бажаємо Вам здоров'я, удачі та наснаги

Звіт про Яценка Вадима

Шановні благодійники ! Дякую за надану допомогу Яценку Вадиму ! Все було відправлено та доставлено хлопчику ! Дякую вам , що не залишилось осторонь та допомогли . Бажаю вам міцного здоров’я!

Звітність про проходження реабілітації Алексєєвій Марії

Доброго дня, шановні благодійники! Направляємо звітність про Алексєєву Марію! Завдяки Вашій допомозі дівчинка вже проходить лікування, яке є важливий для неї! Зі слів мами дівчинки, її стан значно покращився! Дякуємо за розуміння та допомогу! Здоров’я Вам і вашим рідним!

Звітність про надану допомогу на проходження фізіологічної реабілітації Розової Анни

Добрий день, шановні благодійники! Звітуємо за проходження реабілітації Розовою Аньою! Завдяки Вашим силам та небайдужості кожного з Вас дівчинка пройшла курс лікування! Бажаємо Вам здоров'я, злагоди, душевного спокою та достатку!!!

Звітність про надану допомогу на проходження реабілітації Никипорець Івана

Доброго дня шановні меценати! Ми оплатили лікування нашому хлопчику Івану , якому ви допомогли. Ми безмежно дякємо вам від імені нашого фонду та імені мами дитинки ! Бажаємо вам міцного здоров’я , щоб ви ніколи не зіштовхувались з такими проблемами по життю !

Звітність про надану допомогу для комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний Дім» м. Житомир

Доброго дня ) Ми відвезли подарункі діткам до дня Св.Миколая Дякуємо вам, що ви прийняли участь в цій програмі і віднеслись з розумінням та допомогою для діток ). Для них це було дійсно дуже важливо .

Допомога Запорожець Златі надана!

Добрий день, шановні меценати! Висловлюємо Вам щиросердечну подяку за надану допомогу Запорожець Златі. Завдяки всім небайдужим людям, які долучилися до допомоги дівчинці, ми закупили їй двомісячний запас лікувальної суміші, яка є життєво необхідною у її раціоні. Бажаємо Вам міцного здоров'я, добробуту, успіхів у роботі, невичерпної енергії, родинного затишку і тепла.

Допомога Єрмаку Сергійку надана !

Доброго дня. Ми висловлюємо щиру подяку від нашого фонду та від імені мами . Дякуємо, що ви допомагали та підтримували нашого хлопчика Єрмака Сергія. Дитинці успішно оплачено всю реабілітацію . Він пройде курс лікування у зазначений термін і в подальшому майбутньому у хлопчика буде шанс на краще життя . І нашому Сергію буде зроблена операція , яка йому так необхідна щоб не почувати себе особливим!

Звітність про проходження реабілітації Макаренко Мирослави в клініці «центр абілітації Амалія»

Завдяки Вашій допомозі Мирослава направилася на реабілітацію вчасно! Тепер вона на крок ближче до одужання. Впевнені, зовсім скоро зробить свої перші самостійні кроки, завдяки Вашим вкладам ! Дуже вдячні кожному за підтримку !