Звіти

Підтримка наших військових

Бажаємо здоров’я шановні благодійники.Хочеться вам подякувати за таку допомогу для наших військових ! Завдяки вашій підтримки, яку ви надали наші військові отримали все найнеобхідніше.В такий важкий час для наших українців ваша допомога безцінна ! Спасибі вам за ваші добрі серця ! Слава Україні !

Звітність за допомогу для ТРО!

Бажаємо здоров’я шановні благодійники.Хочеться вам подякувати за таку допомогу для наших військових ! Завдяки вашій підтримки, яку ви надали наші військові отримали все найнеобхідніше.В такий важкий час для наших українців ваша допомога безцінна ! Спасибі вам за ваші добрі серця ! Слава Україні !

Допомога нашим захисникам!

Доброго дня, шановні меценати! Від усієї команди волонтерів висловлюємо Вам щиру подяку, за Вашу небайдужість та доброту до наших військових з територіальної оборони. Дякуємо Вам, що знайшли в такий непростий час можливість та прийняли участь в допомозі. Ми хочемо побажати Вам миру, міцного здоров'я, сили духу та наснаги. Нехай Надія та Віра в нашу Перемогу, ніколи Вас не залишає. Мирного та блакитного неба для нашої вільної, незалежної та квітучої України! Перемога за нами! Все буде Україна!

Звітність за подарунки діткам до Дня Святого Миколая

Добрий день! Від усієї команди волонтерів ми безмежно вдячні всім вам і захоплюємося Вашою добротою! Ви з радістю приєдналися і подарували для стількох діток справжнє свято. Завдяки Вам Миколай прийшов до усіх малюків з бажаними подарунками, саме з такими, які вони просили у своїх листах! Нехай щедрий Господь винагородить Вас сторицею! Миру, щастя, здоров’я та благополуччя усім! Бажаємо радісних свят! Дякуємо!

Звітність за Баглай Тимура

Від щирого серця ми хочемо сказати Вам велике спасибі за Вашу допомогу. Дякую що не відвернулися від Тимурчика і не пошкодували сил та часу, щоб допомогти дитинці у важливий для неї час. Прийміть щиру подяку і добрі побажання здоров'я, мирного неба над головою, затишку в домі, блага в сім'ї і неймовірного щастя кожного дня.

Звітність за Мусієнко Наталію

Добрий день! Надсилаємо звіт з реабілітації Наталії Мусієнко! Дівчинка прогресує у розвитку та набуває нових навичок. Велике спасибі хочу сказати Вам за все. Щиро дякую за Ваше добре і чуйне серце, щиру допомогу і розуміння. Бажаю Вам довгих років здоров’я і благополуччя, світлого щастя і вірної удачі, незгасного оптимізму і добрих надій. Дякуємо!

Звітність за Ласкаву Вікторію

Шановні меценати ! Дякую вам, що змогли допомогти нашій Ласкавій Вікторії оплатити ліки та закупити памперси. Щиро дякую вам за ваше бажання допомогти та підтримати нашу дівчинку. Здоров’я вашій родині та вам ! Всіх вам благ!

Звітність за Корнєву Настю

Добрий день,шановні меценати! Звітуємося з реабілітації Корнєвої Анастасії! Наша дівчинка проходила лікування в клініці "Росток Жизни" в місті Харкові. Величезне спасибі за розуміння, підтримку та участь в допомозі для дитинки. Нехай доля нагороджує Вас удачею, благополуччям та здоров’ям! І нехай все добро повертається до Вас сторицею!

Звітність за Майбороду Кіру

Наші вітання всім небайдужим! Звітуємось за допомогу для Майбороди Кіри! Дівчинка проходила курс лікування в клінікі «Росток Жизни» в м.Харків ! За словами лікарів та мами вона почуває себе набагато краще ! Кожні курси лікування дають прогрес ! Дякуємо всім хто допоміг та зміг подарувати шанс на хороше життя !

Звітність за Дзюнь Лізу

Добрий день шановні добродії ! Надсилаємо звіт про оплату реабілітаційної бігової доріжки для Єлизавети Дзюнь. Величезне спасибі за розуміння, підтримку та участь.Нехай доля нагороджує удачею, благополуччям та здоров’ям. І нехай все добро повертається з сторицею!

Звітність за Голодну Златославу

Добрий день шановні благодійники! Звітуємо про проходження реабілітації Златослави Голодної. Завдяки всім не байдужим, дівчинка вчасно потрапила на лікування та продовжує прогресувати в досягненнях набутих раніше і розвиватись. Дуже вдячні за підтримку та допомогу всім меценатам! Нехай доля нагороджує Вас удачею, благополуччям та здоров’ям! Щира Вам подяка!

Звітність за Куцу Яну

Доброго дня добродії ! Звітуємось за дівчинку Куцу Яну , на яку допомогли зібрати кошти всі небайдужі люди . Наша дівчинка проходила лікування в клінікі «Росток Жизни»в місті Харкові ! Завдяки небайдужості всіх меценатів було оплачено курс лікування , яке дало значні результати у розвитку дитинки ! Дякуємо всім тим хто долучився до збору коштів та допоміг вчасно потрапити на реабілітацію ! Здоров’я вам ! Добробуту у вашому домі!

Звітність про надання допомоги для Фещенко Насті

Доброго дня ! Надсилаємо звіт наданої допомоги для Анастасії Фещенко у вигляді засобів гігієни та витратних матеріалів.Від імені всіх волонтерів дякуємо за підтримкуСпасибі всім Вам , що завжди долучаєтесь до допомоги для діточок з особливостями. Нехай все добро повертається у вигляді довгих років життя, здоров`я, любові та всіх благ земних.

Звітність за Дерюгу Павла

Добрий день меценати ! Надсилаємо звіт з реабілітації Дерюги Паши , якому допомагали всі небайдужі люди ! Велике спасибі, що долучаєтесь до допомоги таким діткам !Нехай Ваше добро повертається в стократному розмірі ! Гарного Вам дня та хорошого настрою!

Звітність за проходження лікування Запорожець Даши

Доброго дня шановні підприємці! Звітуємось з реабілітації Дар‘ї Запорожець! Від всієї команди волонтерів подяка всім Вам за те що долучилися та наблизили Даринку до нових досягнень у розвитку! Нам приємно працювати з щирими, добрими та відповідальними людьми, які прийдуть на допомогу у відповідний момент

Звіт про Григоренко Алісу!

Доброго дня, шановні меценати/благодійники ! Хочемо виразити щиру вдячність всім, хто долучився до збору на реабілітацію Аліси Григоренко ! Дякуємо, що надаєте дітям з особливими потребами шанс на повноцінне життя ! У Аліси вже є перші результати, на яких вона не зупиняється, завдяки Вашій підтримці та співчуттю ! Бажаємо, аби Ваше добро поверталося сторицею! В свою чергу, надаємо звіт про проведену роботу .

Звітність щодо проходження реабілітації Маргарити!

Доброго здоров’ячка ! Звітуємось про надання допомоги для Помагалової Маргарити. Спасибі всім меценатам , які знайшли бажання допомогти у зборі коштів на лікування нашій дитинки . За словами мами ця реабілітація дала хороші результати для Маргарити . Дівчинка більш впевнено тримає голівку , старається самостійно ставати на ніжки . Дякую вам ! Низький поклін таким людям , які небайдужі до чужого горя .

Звітність Клоченко Софії!

Доброго дня! Надсилаємо звітність від мами Софії Клоченко. Дівчинка вже пройшла реабілітацію. Ми вдячні всім безмежно та щиро за те що підтримали Софійку у важливий для дівчинки момент. Дякуємо що допомагаєте робити діток здоровими.

Подарунки на День захисту дітей!

Доброго дня! Надсилаємо звіт з вручення подарунків в Міжнародний день захисту дітей! Дітки щасливі — це головне! Величезне спасибі за приділену увагу та допомогу для діток.Спасибі що стали частиною здійснення мрій малечі!Хочемо побажати здійснення усіх заповітних мрій, постійного везіння, енергії та ентузіазму, благополуччя і миру в душі. Будьте завжди оточені люблячими рідними і відданими друзями, нехай Ваш будинок буде затишним і теплим!

Звіт на Баутіну Вероніку

Доброго дня ) Доброго здоров’я ! Надсилаємо звіт про Баутіну Вероніку! Завдяки всім небайдужим , дівчинка отримала свій орбітрек для того щоб займатись і цим самим зміцнити свої вміння та навики ! Нехай ваше добро завжди повертається вам з сторицею ! Дякуємо ще раз що допомогли !

Звітність про надану допомогу для комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний Дім» м. Житомир

Шановні меценати, направляємо звіт за діток зі школи-інтернат "Сонячний дім", яким було закуплено всі речі, які вони попрохали! Спасибі за надану турботу і участь. Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, не здатних пройти повз, завжди готових допомогти і надати підтримку. Ваша допомога для наших діток надзвичайно цінна і ніколи не буде забута. Бережи Вас Бог від зла і будь-якої негоди.

Звіт за Житомирську спеціальну школу інтернат №2

Шановні меценати! Велике Вам спасибі за те, що долучились та допомогли діткам зі школи-Інтернат! Завдяки Вам наші дітки будуть навчатись та жити в кращих умовах! Дякуємо всім небайдужим людям, які мали змогу підтримати та надати свою допомогу! Ми робимо разом з Вами хорошу справу! Зичу Вам міцного здоров’я та наснаги у Ваших справах

Звіт Коваленко Діани

Шановні благодійники! Надсилаємо вам звіт про Коваленко Діану ! Дитинці, якій ми зібрали кошти на проходження лікування в клініці «Росток Життя» в місті Харкові ! Дякую вам за вашу допомогу та підтримку нашій дівчинці ! Незважаючи на те що зараз не найкращі часи в Україні , ви допомагаєте і підтримуєте діток, які так потребують допомоги ! Дякуємо ще раз !

Звіт на Можелянського Вадима

Шановні благодійники ! Надсилаємо Вам звіт про оплату реабілітації для Можелянського Вадима, а також відео з реабілітації. Ми Вам дуже вдячні за підтримку та небайдужість. Дякуємо, що взяли участь у допомозі для нашого хлопчика. Бажаємо Вам всіх благ та міцного здоров`я!

Звіт про Овчиннікову Софійку

Шановні меценати! Безмежно дякуємо всім за допомогу для Софії Овчиннікової. Щиро Вам вдячні за Вашу доброту, підтримку, розуміння, чуйність та не байдужість. Спасибі велике що долучаєтесь до допомоги для діток. Нехай Ваше добро повертається в стократному розмірі.

Звіт за Недлякову Софію

Добрий день, шановні благодійники! Звітуємося Вам за надану допомогу Недялковій Софії! Завдяки Вашим силам та небайдужості вона отримала всі необхідні речі та ліки! Бажаємо Вам здоров'я, удачі та наснаги

Звіт про Яценка Вадима

Шановні благодійники ! Дякую за надану допомогу Яценку Вадиму ! Все було відправлено та доставлено хлопчику ! Дякую вам , що не залишилось осторонь та допомогли . Бажаю вам міцного здоров’я!

Звітність про проходження реабілітації Алексєєвій Марії

Доброго дня, шановні благодійники! Направляємо звітність про Алексєєву Марію! Завдяки Вашій допомозі дівчинка вже проходить лікування, яке є важливий для неї! Зі слів мами дівчинки, її стан значно покращився! Дякуємо за розуміння та допомогу! Здоров’я Вам і вашим рідним!

Звітність про надану допомогу на проходження фізіологічної реабілітації Розової Анни

Добрий день, шановні благодійники! Звітуємо за проходження реабілітації Розовою Аньою! Завдяки Вашим силам та небайдужості кожного з Вас дівчинка пройшла курс лікування! Бажаємо Вам здоров'я, злагоди, душевного спокою та достатку!!!

Звітність про надану допомогу на проходження реабілітації Никипорець Івана

Доброго дня шановні меценати! Ми оплатили лікування нашому хлопчику Івану , якому ви допомогли. Ми безмежно дякємо вам від імені нашого фонду та імені мами дитинки ! Бажаємо вам міцного здоров’я , щоб ви ніколи не зіштовхувались з такими проблемами по життю !

Звітність про надану допомогу для комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний Дім» м. Житомир

Доброго дня ) Ми відвезли подарункі діткам до дня Св.Миколая Дякуємо вам, що ви прийняли участь в цій програмі і віднеслись з розумінням та допомогою для діток ). Для них це було дійсно дуже важливо .

Допомога Запорожець Златі надана!

Добрий день, шановні меценати! Висловлюємо Вам щиросердечну подяку за надану допомогу Запорожець Златі. Завдяки всім небайдужим людям, які долучилися до допомоги дівчинці, ми закупили їй двомісячний запас лікувальної суміші, яка є життєво необхідною у її раціоні. Бажаємо Вам міцного здоров'я, добробуту, успіхів у роботі, невичерпної енергії, родинного затишку і тепла.

Допомога Єрмаку Сергійку надана !

Доброго дня. Ми висловлюємо щиру подяку від нашого фонду та від імені мами . Дякуємо, що ви допомагали та підтримували нашого хлопчика Єрмака Сергія. Дитинці успішно оплачено всю реабілітацію . Він пройде курс лікування у зазначений термін і в подальшому майбутньому у хлопчика буде шанс на краще життя . І нашому Сергію буде зроблена операція , яка йому так необхідна щоб не почувати себе особливим!

Звітність про проходження реабілітації Макаренко Мирослави в клініці «центр абілітації Амалія»

Завдяки Вашій допомозі Мирослава направилася на реабілітацію вчасно! Тепер вона на крок ближче до одужання. Впевнені, зовсім скоро зробить свої перші самостійні кроки, завдяки Вашим вкладам ! Дуже вдячні кожному за підтримку !