Звіти

Звіт про Овчиннікову Софійку

Шановні меценати! Безмежно дякуємо всім за допомогу для Софії Овчиннікової. Щиро Вам вдячні за Вашу доброту, підтримку, розуміння, чуйність та не байдужість. Спасибі велике що долучаєтесь до допомоги для діток. Нехай Ваше добро повертається в стократному розмірі.

Звіт за Недлякову Софію

Добрий день, шановні благодійники! Звітуємося Вам за надану допомогу Недялковій Софії! Завдяки Вашим силам та небайдужості вона отримала всі необхідні речі та ліки! Бажаємо Вам здоров'я, удачі та наснаги

Звіт про Яценка Вадима

Шановні благодійники ! Дякую за надану допомогу Яценку Вадиму ! Все було відправлено та доставлено хлопчику ! Дякую вам , що не залишилось осторонь та допомогли . Бажаю вам міцного здоров’я!

Звітність про проходження реабілітації Алексєєвій Марії

Доброго дня, шановні благодійники! Направляємо звітність про Алексєєву Марію! Завдяки Вашій допомозі дівчинка вже проходить лікування, яке є важливий для неї! Зі слів мами дівчинки, її стан значно покращився! Дякуємо за розуміння та допомогу! Здоров’я Вам і вашим рідним!

Звітність про надану допомогу на проходження фізіологічної реабілітації Розової Анни

Добрий день, шановні благодійники! Звітуємо за проходження реабілітації Розовою Аньою! Завдяки Вашим силам та небайдужості кожного з Вас дівчинка пройшла курс лікування! Бажаємо Вам здоров'я, злагоди, душевного спокою та достатку!!!

Звітність про надану допомогу на проходження реабілітації Никипорець Івана

Доброго дня шановні меценати! Ми оплатили лікування нашому хлопчику Івану , якому ви допомогли. Ми безмежно дякємо вам від імені нашого фонду та імені мами дитинки ! Бажаємо вам міцного здоров’я , щоб ви ніколи не зіштовхувались з такими проблемами по життю !

Звітність про надану допомогу для комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний Дім» м. Житомир

Доброго дня ) Ми відвезли подарункі діткам до дня Св.Миколая Дякуємо вам, що ви прийняли участь в цій програмі і віднеслись з розумінням та допомогою для діток ). Для них це було дійсно дуже важливо .

Допомога Запорожець Златі надана!

Добрий день, шановні меценати! Висловлюємо Вам щиросердечну подяку за надану допомогу Запорожець Златі. Завдяки всім небайдужим людям, які долучилися до допомоги дівчинці, ми закупили їй двомісячний запас лікувальної суміші, яка є життєво необхідною у її раціоні. Бажаємо Вам міцного здоров'я, добробуту, успіхів у роботі, невичерпної енергії, родинного затишку і тепла.

Допомога Єрмаку Сергійку надана !

Доброго дня. Ми висловлюємо щиру подяку від нашого фонду та від імені мами . Дякуємо, що ви допомагали та підтримували нашого хлопчика Єрмака Сергія. Дитинці успішно оплачено всю реабілітацію . Він пройде курс лікування у зазначений термін і в подальшому майбутньому у хлопчика буде шанс на краще життя . І нашому Сергію буде зроблена операція , яка йому так необхідна щоб не почувати себе особливим!

Звітність про проходження реабілітації Макаренко Мирослави в клініці «центр абілітації Амалія»

Завдяки Вашій допомозі Мирослава направилася на реабілітацію вчасно! Тепер вона на крок ближче до одужання. Впевнені, зовсім скоро зробить свої перші самостійні кроки, завдяки Вашим вкладам ! Дуже вдячні кожному за підтримку !