Звіти

Звітність про надану допомогу на проходження реабілітації Никипорець Івана

Доброго дня шановні меценати! Ми оплатили лікування нашому хлопчику Івану , якому ви допомогли. Ми безмежно дякємо вам від імені нашого фонду та імені мами дитинки ! Бажаємо вам міцного здоров’я , щоб ви ніколи не зіштовхувались з такими проблемами по життю !

Звітність про надану допомогу для комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний Дім» м. Житомир

Доброго дня ) Ми відвезли подарункі діткам до дня Св.Миколая Дякуємо вам, що ви прийняли участь в цій програмі і віднеслись з розумінням та допомогою для діток ). Для них це було дійсно дуже важливо .

Допомога Запорожець Златі надана!

Добрий день, шановні меценати! Висловлюємо Вам щиросердечну подяку за надану допомогу Запорожець Златі. Завдяки всім небайдужим людям, які долучилися до допомоги дівчинці, ми закупили їй двомісячний запас лікувальної суміші, яка є життєво необхідною у її раціоні. Бажаємо Вам міцного здоров'я, добробуту, успіхів у роботі, невичерпної енергії, родинного затишку і тепла.

Допомога Єрмаку Сергійку надана !

Доброго дня. Ми висловлюємо щиру подяку від нашого фонду та від імені мами . Дякуємо, що ви допомагали та підтримували нашого хлопчика Єрмака Сергія. Дитинці успішно оплачено всю реабілітацію . Він пройде курс лікування у зазначений термін і в подальшому майбутньому у хлопчика буде шанс на краще життя . І нашому Сергію буде зроблена операція , яка йому так необхідна щоб не почувати себе особливим!

Звітність про проходження реабілітації Макаренко Мирослави в клініці «центр абілітації Амалія»

Завдяки Вашій допомозі Мирослава направилася на реабілітацію вчасно! Тепер вона на крок ближче до одужання. Впевнені, зовсім скоро зробить свої перші самостійні кроки, завдяки Вашим вкладам ! Дуже вдячні кожному за підтримку !