Програми

Дерюга Павло

фівфів

Нашої з Вами підтримки та допомоги потребує Дерюга Павло 18.011.2013 року народження із низкою діагнозів: ДЦП подвійна геміплегія, симптоматична епілепсія та атрофія зорового нерву. Павлику необхідно пройти курс реабілітації, який допоможе покращити його фізичний стан. Завчасно вдячні за Вашу увагу та участь!

Фещенко Настя

фівфів

Допомоги потребує Фещенко Анастасія Павлівна, 14.05.2015 року народження. В неї складний діагноз: мієліт шийного і нижнього грудного відділу спинного мозку. Мама прохає допомогти їм в придбанні розходних матеріалів для апарату ШВЛ. Заздалегідь дякуємо за допомогу Настюші!

Запорожець Дар'я

фівфів

Запорожець Дар`я Артемівна 14.02.2017 рік народження. У неї діагноз: ДЦП , атонічно-астактична форма зі стійкими порушеннями функції моторики у вигляді відсутності самостійної ходи. Батьки з народження боряться за здоров’я дівчинки завдяки цьому вона намагається самостійно сидіти та почала ставати на ніжки , але нажаль не розмовляє та не ходить.

Житомирська спеціальна школа глухонімих

фівфів

Школа знаходиться не в найкращих умовах для навчання діток , тому дирекція звернулась до нас за допомогою та закупівлею будівельних матеріалів , щоб покращити умови проживання всіх учнів.

Григоренко Аліса

фівфів

Аліси Григоренко 14.08.2008 року народження має діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез та подвійна геміплегія. Два роки тому дитині зробили операцію на обох ніжках, після якої лікарі заборонили ставати на ніжки цілий рік. В результаті Аліса дуже ослабла, тому зараз як ніколи потребує постійних занять з фахівцями.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Подарунки діткам

         1 червня в Україні як  і у всьому світі, відзначають добре і радіснесвято – День захисту дітей.

         Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Помогалова Маргарита

фівфів

Наразі допомоги потребує Помогалова Маргарита 30.12.2017 року народження. У дитинки діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, епілепсія та «Синдром Веста». Не зволікаючи ми прийняли прохання мами, та хочемо відправити дитинку на реабілітацію в м.Харків «Росток Жизни», щоб покращити стан здоров’я дівчинки.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Клоченко Софія

фівфів

Клоченуо Софійка потребує допомоги небайдужих людей! У дитинки діагноз: Вроджена вада Денді-Уокера (це вроджена вада головного мозку, яка відповідає за координацію рухів) та затримка психомовного та моторного розвитку. Вроджена катаракта. Тобто у дитинкі ураження головного мозку та дівчинка нещодавно тільки побачила світ , оскільки до операції вона майже нічого не бачила зовсім .

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Баутіна Вероніка

фівфів

Допомоги потребує Баутіна Вероніка Олександрівна 29.08.2012 року народження.Для того щоб Вероніка зміцніла та повноцінно ходила, її мама прохає допомогти їм з покупкою реабілітаційного тренажера для м’язів тіла !

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Боярська спеціальна школа І-ІІ ст.

фівфів

 На теперішній час там проживають та навчаються дітки з різними ступенями інвалідності та діток чиї сім’ї опинились в складних життєвих обставинах . Там навчається 95 учнів , які потребують нашої з вами підтримки .

Коваленко Діана

фівфів

допомоги потребує Коваленко Діана 09.08.2016 року народження. Діана з 6 місяців проходить постійні реабілітації, тому зараз вона намагається ходити, знає своїх рідних, з’явилися звуки та нарешті батьки почули перше слово «мама». Дівчинці потрібні реабілітації і надалі задля підтримання нових навичок та повноцінного дитинства.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Можелянський Вадим

фівфів

Допомоги потребує Можелянський Вадим, йому 7 років! В нього ДЦП, спастична диплегія та глухота 4-го ступеня на обидва вуха. Дитинка перенесла за своє життя 2 операції, які зараз дали йому шанс стати такою ж звичайною дитинкою, як і всі! Остання операція була 6 березня 2021 року на опорно-руховому апараті, після якої йому необхідні довготривалі реабілітаційні заходи.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Овчиннікова Софія

фівфів

Допомоги потребує Овчиннікова Софія 15.06.2016 року народження. У дитинки діагноз: Вроджені вади розвитку ЦНС, Субмікроцефалія , епілептичні приступи, гіпоплазія мозолястого тіла. Завдяки вчасному і правильному лікуванню дитинка зможе відновити втрачені уміння та навики.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Недялкова Софія

фівфів

Наразі допомоги потребує Недялкова Софія, їй 5 років. У дитинки діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, подвійна геміплегія. Завдяки вчасному і правильному лікуванню дитинка має прогрес у розвитку, Софійка уже намагається правильно розмовляти, але, на жаль, поки не ходить. Мама прохає закупити та відправити ліки та спеціальне харчування для її донечки.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Житомирська спеціальна школа №2

фівфів

До нас звернулись зі школи-інтернату для глухонімих, з проханням допомогти закупити ліжечка для дошкільнят, а також обладнання в дошкільні групи.

Алєксєєва Маша

фівфів

Відкритий збір на маленьку дівчинку Алексєєву Машу ,якій 7 років ! Народилась вона на 6 місяці вагітності , звідти і пішли ускладнення в її розвитку ! Дівчинку удочерили з 2-х місяців свого народження , їй було поставлено діагноз у 1,5 роки ! В неї ДЦП 1 група ,спастична диплегія та затримка психомовного розвитку ! За проханням мами будуть їхати на лікування в клініку «Росток Жизни» в м.Харків !

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Яценко Вадим

фівфів

Допомоги потребує хлопчик Яценко Вадим. За словами мами: «Пологи були складними в результаті гіпоксія, дитина була фіолетового кольору, практично сам не дихав. І тут почалось щось страшне: кома, судоми, набряк мозку.Протягом свого 8-ми річного віку бореться за повноцінне життя, тому ми хочемо закупити йому необхідні медичні препарати!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Розова Аня

фівфів

Відкрита програма на маленьку дівчинку Аню Розову. Їй 8 рочків , дівчинка народилась міцною , але отримала травму при пологах .
Після того як їх виписали з лікарні через два дні у неї почались проблеми зі здоров’ям .
Мама не зволікала і звернулась в клініку з проханням допомоги від лікарів. Тому наша задача в першу чергу допомогти не втрачати надію щоб допомогти дитинці , поїхати на лікування дитинці в бажану клініку!
Буде Анюта направлятись в клініку «Росток Жизни» в місті Харків!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Тетерівський будинок-інтернат

фівфів

До нас звернулись зі школи-інтернату с. Тетерівка, з проханням допомогти закупити меблі та інші речі для гідного проживання діток в школі. Ми не зволікаючи відкриваємо програму, та розпочинаємо збір на цю добру справу.

Подарунки діткам

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються, тому ми хочемо зробити приємне нашим діткам зі школи-інтернату «Сонячний Дім» та подарувати їм радість.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Никипорець Іван

До нас звернулась мама Никипорець Марія, і прохає допомогти її синочку. Дитині потрібно покращити стан здоров’я хлопчика, для цього його необхідно направити в центр реабілітації «Росток Жизни» в м.Харків.

Допомога надана.
 
Дякуємо всім хто 

долучився!

Запорожець Злата

фівфів

Наразі допомогу потребує Запорожець Злата 19.12.2016 року народження. Дитинка народилась передчасно, із-за чого її потрібно було рятувати! Порятунок проходив майже 2 місяці, і все б було добре, якби дитинці на 3-му місяці не встановили діагноз «Вроджена лактозна недостатність». Із-за відсталості в розвитку дитині в 4 роки поставили діагноз — РАС. Батьки хочуть лікувати, але і реабілітації в клініках, та спеціальні ліки, харчування, тягнуть фінанси батьків в низ, тому і хочемо допомогти дитинці, та облегшити тяжкість батьків.

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!

Єрмак Сергій

До нас звернулась мама Єрмак Олена Сергіївна, з проханням допомогти її дитинці у реабілітації. Дитину звати Єрмак Сергій 17.06.2019 року народження. Нажаль дитина має діагноз «Синдром Веста» і тому мама прохає допомогти та направити дитину на реабілітацію в харківський центр реабілітації дітей «Нове Дихання».

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!

Макаренко Мирослава

До нас звернулась мама Макаренко Вікторія Сергіївна, з проханням допомогти її доньці в реабілітації. Дитині мінімум потрібно проходити 4 рази на рік, і тому не зволікаємо, та запускаємо нову програму для допомоги. Реабілітація буде проходити в центрі абілітації «Амалія».

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!