Програми

Допомога для Іванова Марко

фівфів

Допомоги потребує Іванов Марко Олегович хлопчику усього 6 рочків. У нього складний діагноз: ДЦП, спастична геміплегія, лівобічний геміпарез, структурна епілепсія. Хлопчику необхідні безперервні курси реабілітації, адже після кожної зменшується вкорочення кінцівок лівої сторони також він почтнає кращк рухатися. Мама живе сама з двома дітками в орендованому житлі, тому що її власне було зруйновано в Донецькій області. Коштів чоловіка вистачає лише на його оплату. Необхідний для Марка курс лікування буде проходити в центрі фізичної реабілітації «Крок за кроком до мети» у Києві. Будемо безмежно вдячні усім хто зможе приєднатися до збору коштів, та допомогти Марку покращити своє здоров’я. Мирного неба, все буде Україна 🤍

Допомога Ігорю

фівфів

Допомоги потребує Хоменко Ігор Юрійович 19.10.2016 року народження. У дитинки складний діагноз: ДЦП змішаної форми (дискинетичний тетрапарез і атактичний), моторні порушення 2-го рівня, затримка мовного розвитку. У звʼязку з нестабільною ситуацією в країні , Ігор не мав можливості проходити курс лікування, які так йому необхідні .  Лікування буде проходити в реабілітаційному центрі  «Space clinic» в  м. Харків. Будемо щиро вдячні, всім хто допоможе хлопчику ! Мирного неба !

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Потребує допомоги Клименко Дарʼя Михайлівна!

фівфів

Наразі допомогу потребує Клименко Дарʼя, їй всього лиш 5 рочків, дитинка має складний діагноз: незбалансована хромосомна паталогія, спастичний парапарез. Після кожної коректуючої реабілітації дівчинці стає легше та навчається новому. Мама звернулась за допомогою в зборі коштів ,так як самостійно не може оплатити доньці таке важливе лікування. Тому просимо допомоги у всіх небайдужих людей, які зможуть підтримати маленьку Дарʼю.Будемо щиро вдячні за кожну посильну допомогу!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога для Тимофійчика

фівфів

На даний момент, допомоги потребує Черняков Тимофій Дмитрович, йому усього 5 рочків. У нього дуже важкий діагноз: аміноацидопатія, затримка психо мовного розвитку, органічне ураження головного мозку. На свої 5 років хлопчик не може самостійно жувати, ковтати, говорити, та тримати ложку, але не дивлячись ні на що, у нього є всі шанси наздогнати своїх однолітків у розвитку. Тому мама прохає допомоги у зборі коштів для хлопчика на важливий для його здоров’я курс реабілітації. Будемо вдячні Вам за увагу та розуміння

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога для хлопчика Даніла

фівфів

Нашої з Вами допомоги та підтримки потребує Лехно Даніл, якому 9 років. На свій вік він має ряд важких захворювань: ДЦП, спастична диплегія, виражені стійкі рухові порушення та затримка психомовного розвитку. Даніл пройшов ряд серйозних обстежень, за результатами яких, було зроблено дві операції на ніжках! Лікарі одностайні в думці — хлопчика можна наблизити до повноцінного життя, завдяки постійним реабілітаціям з хорошими фахівцями! Данілу лише девʼять років і це слушний час для максимальної допомоги, щоб наблизити його до майбутнього здорової дитини! Ми з батьками віримо в успіхи хлопчика і зробимо все можливе від нас! Надіємось на Вашу підтримку та розуміння!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Збір на подарунки до дня Святого Миколая.

фівфів

Зимова пора для діток завжди святкова та магічна. Всі ми в дитинстві писали листи до святого Миколая зі своїми заповітними мріями. Наш фонд також отримав листи, сповнені надії та віри в чудо, із Боярської спеціальної школи, де навчаються дітки з обмеженими можливостями. У своїх листах малеча прохає речі та іграшки, про які всі ми мріяли в дитинстві: машинки, ляльки, конструктори, набори творчості, м’які іграшки та інші. Вартість подарунків — близько 85 000 грн. Будемо вдячні кожному за допомогу у здійснені дитячих мрій.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога для Голуба Максима

фівфів

Наразі допомоги потребує Голуб Максим 23 квітня 2015 року народження. У дитинки діагноз: ДЦП, спастична диплегія, виражені стійкі рухові порушення та затримка психомовного розвитку. Хлопчик самостійно не вміє ходити ,сидіти та розмовляти. Проте, він старанно займається з усіма фахівцями і має покращення у стані здоровʼя. Тому, мама разом з Максимом звернулася з проханням оплати курсу лікування в « Центр реабілітації дитини «Вікторія » м. Бориспіль Вартість реабілітації — 25 000 грн.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога для Качуровського Владислава

фівфів

Допомоги потребує 2-х річний хлопчик Качуровський Владислав. Не дивлячись на вік, хлопчик має низку важких діагнозів: ДЦП, спастична диплегія та затримка психомовного розвитку. Від самого народження батьки борються за повноцінне життя своєї дитини, але на жаль, хлопчик досі дуже погано ходить та розмовляє. Ми без вагань прийняли прохання про допомогу для маленького Владислава, адже кожен курс наступний курс реабілітації є вкрай важливим для його здоровʼя та розвитку! Давайте всіма силами та зусиллями хоч трішки ощасливимо Владика та всупереч поставленому діагнозу, наблизимо до повноцінного життя! Сподіваємось на Ваше розуміння та доброту серця! Разом можливе ВСЕ!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Наразі необхідна допомога для Трутаєва Даниїла Антоновича

фівфів

Наразі допомоги потребує Трутаєв Даниїл Антонович 20.01.2021 року народження. У дитинки діагноз: Вроджена вада розвитку ЦНС, гіпоплазія хробачка мозочка, гіплазія мозолистого тіла, синдром тонусних порушень, затримка статокінетичного розвитку, атрофія зорових нервів. Хлопчик потребує продовження інтенсивних курсів лікування, адже у нього є всі шанси, щоб почати самостійно ходити. За зверненням батька, відкриваємо збір на курс лікування, який заплановано в реабілітаційному центрі « Росток життя» м. Харків. Вартість реабілітації — 31 200 грн.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога для Кулініч Гордія

фівфів

Наразі продимо збір для Кулініч Гордія. Хлопчик на свої 6 років має вроджену ваду головного мозку, дисгенезію мозолястого тіла. Завдяки постійним заняттям та своєму прагненню, хлопчик здобуває маленькі перемоги у розвитку фізичному та психологічному. Батьки прохають допомогти у зборі коштів на реабілітацію, аби втілити головну мрію всієї сім’ї — перші самостійні кроки Гордія. Реабілітація запланована в центрі «Заново». Загальна вартість — 20 250 грн. Будемо вдячні кожній небайдужій людині, яка долучиться до збору.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога для Мирончука Назара

фівфів

Десятирічний Назарчик через складний діагноз (ДЦП, спастичний тетрапарез, мікроцефалія) не ходить, не розмовляє і навіть не тримає голову. Але завдяки курсам реабілітацій він має покращення у фізичному та психологічному розвитку, і важливо зараз не зупинятися на досягнутому. Тому за проханням мами, пані Мар’яни, наш фонд буде збирати допомогу на оплату чергової реабілітації для хлопчика, яка відбудеться в Міжнародній клініці ім. проф. Козявкіна. Загальна сума збору складає 21 741 грн. Розраховуємо на кожну небайдужу людину і будемо щиро вдячні за посильну допомогу для Назара. Мирного всім неба над головою!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога для Мануйленко Марії

фівфів

Наразі допомоги потребує дівчинка Марійка, якій 13 років. На жаль, вона має двобічний підвивих стегон, плосковальгусна деформація ступнів та спастичну диплепію. Незважаючи на складний діагноз, дівчинка завдяки всім реабілітаціям, які проходить має значні досягнення! Марія пересувається за допомогою паличок-тростинок, але все ж такий має заповітну мрію — почати самостійно ходити! Тому, батьки прикладають всі зусилля, щоб їх донька проходила курси лікування кожних 2-3 місяці. Давайте всі разом допоможемо Марії, у такий не легкий час, наблизить до своєї мети! Все буде Україна!!!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога для Роменкова Артема

фівфів

Допомоги потребує Роменков Артем Романович 1 червня 2019 року народження. В дитини діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез з вираженими руховими порушеннями у вигляді відсутності самостійного пересування. Перивентрикулярна лейкомоляція (ураження головного мозку). Хлопчик потребує регулярних реабілітацій, так як завдяки кожному курсу є позитивна динаміка у його розвитку. Черговий курс лікування запланований в реабілітаційному центрі » Росток життя » Загальна вартість складає 31 300 грн.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога для Кашуби Мар’яна

фівфів

Наразі допомоги потребує Кашуба Марʼян Олексійович 30.11.2011 року народження. У дитинки діагноз: дитячий аутизм підгрупи А, порушена соціальна адаптація. Хлопчик потребує постійних реабілітацій, так як його результати вселяють надію на повноцінне життя та надихають на нові досягнення. Тому, батьки попрохали оплатити лікування Марʼяну у «Міжнародній реабілітаційній клініці ім. професора Козявкіна» Вартість реабілітації — 27 000 гривень.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога для Покровської Мілани

фівфів

Наразі допомоги потребує Покровська Мілана 05.08.2019 року народження. У дитинки діагноз: Спастична диплегія, ДЦП, збіжна косоокість та еквіноварусна деформація стоп. Завдяки реабілітаціям, які проходити Мілана, вона вже навчилась самостійно повзати та вставати на коліна. Нажаль , фінансова можливість родини вичерпана, тому вони звернулись за допомогою до нашого благодійного фонду. Плановий курс лікування запланований в клініці «Росток Життя». Вартість реабілітації 33 000 грн.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомоги потребує Зінкевич Ян

фівфів

Наразі допомоги потребує Зінкевич Ян. На свої 2 рочки хлопчик має діагноз: ДЦП — дискінетичний тип, фокальна симптоматична епілепсія.  Завдяки регулярним заняттям з фахівцями, лікарі дають позитивні прогнози у розвитку хлопчика. На жаль, сума планового курсу реабілітації в центрі «Крок за Кроком до мети» для мами є непідйомною — 23 400 грн.  Прохаємо долучитися небайдужих, аби подарувати хлопчику можливість на повноцінне життя, всупереч важкому діагнозу.  Дякуємо кожному за небайдужість та увагу!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомоги потребує Химинець Єва Сергіївна

фівфів

Допомоги потребує Химинець Єва Сергіївна, їй всього лиш 8 рочків, дитинка має складний діагноз: ДЦП, симптоматична епілепсія, затримка психо-мовного розвитку. Після кожної реабілітації дівчинці стає легше та навчається новому. За стільки років постійних реабілітацій у родини не вистачає коштів на лікування. Тому просимо допомоги у всіх небайдужих людей, які зможуть допомогти нашій Єві. Будемо щиро вдячні за кожну посильну допомогу! Все буде Україна!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомоги потребує Пророк Владислав Віталійович

фівфів

Наразі наш фонд веде збір коштів для оплати лікування хлопчику Пророк Владиславу, йому 6 рочків. Він бореться з дитячим церебральним паралічем, спастичним тетрапарезом, має крім того супутні вади здоров’я. До нас звернулася пані Вікторія з проханням допомогти з оплатою реабілітації для Владислава в центрі «Росток Життя». Діткам з ДЦП важливо не зупинятись в лікуванні, продовжувати проходити курси реабілітацій. Тож ми будемо дуже вдячні кожній небайдужій людині за сприяння в зборі коштів. Мирного всім неба над головою!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомоги потребує родина внутрішньо переміщених осіб Грибенюк

фівфів

Наразі нашої з Вами допомоги потребує родина переселенців Грибенюк з Дніпропетровської області. В зв’язку з переміщенням в більш безпечніше місто проживання, сім’я потребує негайної допомоги. Тому звернулися за підтримкою та допомогою до нашого фонду. На даний момент вони потребують таких речей: продукти харчування, засоби особистої гігієни та речі загального вжитку. Будемо вдячні за Ваше розуміння та підтримку для родини Грибенюк. Разом ми сила!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Родина Верпека

фівфів

Нашої з Вами допомоги потребує родина Верпека. У зв’язку з подіями, які відбуваються у нашій країні, багатодітна сім’я опинилася в дуже складних умовах. На даний момент вони потребують найнеобхідніших речей — продукти харчування та засоби гігієни. Давайте всі разом допоможемо для цієї родини, адже в єдності наша сила!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Майборода Кіра

фівфів

Наразі допомогу потребує Майборода Кіра Араївна 05.03.2016 р.н. (Харківська обл, місто Лозова) У дитини діагноз : аутизм, відсутність мовлення та важка дезадаптація. Завдяки регулярному лікуванню, дівчинка має значні покращення у психоемоційному стані. Нажаль, зважаючи на складні часи, мама дівчинки не в змозі самостійно оплатити плановий курс реабілітації в дельфінарії «Немо», загальною вартістю 22 000 грн. Будемо вдячні кожному за підтримку! Дякуємо за приділений час.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Хоменко Ігор

фівфів

Допомоги потребує Хоменко Ігор, якому лише 6 років. Дитина має складний діагноз ДЦП змішаної форми(дискинетичний тетрапарез і атактичний), моторні порушення 2-го рівня та затримка мовного розвитку. Після кожного курсу лікування хлопчик має гарні результати в фізичному та мовленнєвому розвитку. Через теперішній час в нашій країні Ігор не мав можливості потрапити на курс лікування так як було небезпечно. Просимо вашої підтримки та допомоги в такий складній для нас всіх час. Будемо вдячні кожному за будь-яку посильну допомогу для нашого маленького козачка Мирного неба над головою.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Кожуховська Єва

фівфів

Допомоги та підтримки потребує Кожуховська Єва Максимівна, якій скоро виповниться всього два рочки. Дитинці було поставлено діагноз: ДЦП, спастична диплегія зі стійкими вираженими порушеннями функцій моторики та відсутності самостійної ходи. Кожна реабілітація дає для Єви маленькі успіхи: спостеріється покращення фізичного та психічного стану, тому їх необхідно обов’язково продовжувати. Наразі ведемо збір на курс реабілітації в реабілітаційному центрі «Буде Так». Наша Єва здібна та чудова дівчинка, якій потрібна наша з Вами допомога. Давайте разом всіма силами допоможемо дитинці.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Швець Костянтин

фівфів

Допомогу потребує Швець Костянтин Станіславович, 02.01.2020 року народження. У хлопчика складний діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез ,затримка психічного та мовленнєвого розвитку. Хлопчик потребує регулярних курсів лікування, адже після кожної пройденої реабілітації з’являються нові навички. За проханням мами наш фонд буде оплачувати реабілітацію в центрі «Апіс-Меліфіка» у місті Хмельницькому. Вартість реабілітаціі складає 23 000 гривень.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Очаповська Тіна

фівфів

Відкрита програма допомоги для особливої дівчинки Очаповської Тіни, якій майже 4 рочки! На жаль, дитинка має складний діазноз: ДЦП, спастичний тетрапарез та інші паралітичні синдроми. Так склалося, що мама виховує Тіну самостійно і коштів для оплати лікування для своєї донечки, нажаль, немає. Тому, ми вирішили до Дня народження Тіни зробити їй подарунок у вигляді оплати реабілітоції на яку вона так довго чекає! Давай всі разом зробимо такий омріяний подарунок для дитини та її мами! В єдності — наша сила!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Степанов Денис

фівфів

Допомоги потребує хлопчик, Денису всього лише 10 років. У нього скданий діагноз ДЦП, спастична диплегія з стійко вираженими руховими порушеннями , симптоматична епілепсія, підгрупа А. Завдяки кожній реабілітації хлопчика покращується рухова активність та зменшилась спастика. У хлопчика запланована реабілітація на березень місяця. Просимо вашої допомоги і підтримки в такий складний час дня нас. Будемо вдячні кожній не байдужі людині за підтримку дня нашого Дениса. Мирного неба, все буде Україна!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Бєлоус Софія

фівфів

В цей тяжкий для нас усіх період ми хочемо допомогти маленькій дівчинці в проходженні реабілітації щоб покращити стан її здоров’я. Дівчинці якій всього 5 рочків було поставлено діагноз: гіпоксично-ішемічне ураження мозку(наслідок родової травми) ,психомовна затримка розвитку ,шифр Т90. Незважаючи на поставлені діагнози, після проходження реабілітації Софійка має прогрес у розвитку психологічного та фізичного здоров’я. Наразі збір ведемо на плановий курс реабілітації в реабілітаційному центрі «Росток Життя» м.Харків. Софійка дуже здібна та цілеспрямована дівчинка ,яка потребує нашої з Вами підтримки та допомоги. Будемо вдячні за будь-яку посильну для Вас допомогу. Давайте разом усіма силами допоможемо маленькій принцесі. Мирного неба!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Черняков Тимофій

фівфів

На свої чотири рочки, Тимофій має діагноз аміноацидопатія та затримка психо-мовленого розвитку. На протязі двох років проходить регулярно лікування, результатом яких є покращення психоемоційного стану та розумового розвитку. На січень місяць хлопчик має направлення на плановий курс реабілітації у центрі «Малятко», вартість якої для мами непосильна — 18 000 грн. Будемо вдячні кожному за посильну допомогу!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Запорожець Даринка

фівфів

Допомоги та підтримки потребує Запорожець Дар’я, якій всього 5 рочків. Дівчинці було поставлено діагноз: ДЦП, атонічно-атактична форма зі стійкими порушеннями функцій моторики у вигляді відсутності самостійної ходьби, підгрупа «А». Після проходження кожної реабілітації Даринка має маленькі успіхи, тому їх проходження необхідно продовжувати. Будемо вдячні за Вашу небайдужість та будь яку посильну для Вас допомогу! Разом ми зможемо допомогти маленькій дівчинці! Мирного неба!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Подарунки для діток

фівфів

До нашого фонду надійшло прохання про закупівлю подарунків до Дня Святого Микола для діток з обласного центру соціально -психологічної реабілітації дітей «Сонячний Дім» з міста Житомир ! Там дітки намалювали свої найщиріші бажання та омріяні подарунки , які вони очікують отримати в цей важливий для них день .

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Баутіна Вероніка

фівфів

Наразі термінової допомоги та підтримки потребує дівчинка Баутіна Вероніка, якій всього 10 рочків. Веронічці було поставлено діагноз: ДЦП, спастична диплегія зі стійкими руховими порушеннями. Дівчинка надзвичайно цілеспрямована, завжди старанно виконує всі вказівки та поради спеціалістів. Для того, щоб процес розвитку не зупинявся Вероніці потрібно проходити постійні реабілітації з фахівцями та систематично займатись дома. Мама самостійно виховує дівчинку та ще й військовий стан в країні повністю підкосив фінансову спроможність оплатити вартість наступного курсу. Тому мама сердечно прохає про допомогу у зборі коштів на реабілітацію в центрі «Росток Життя «. Будемо вдячні за Вашу допомогу та небайдужість до дитинки. Давайте разом усіма силами допоможемо маленькій принцесі! Мирного неба!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Кроваті в бомбосховище для діток

фівфів

КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» Звертаємося наразі по допомогу для Боярської спеціальної школи I-II ступенів, що розташована в Київській області. Адміністрація школи прохає облаштувати бомбосховище спальними місцями для діток, щоб вони могли, навіть перебуваючи в бомбосховищі, спати в ліжечках. Будемо вдячні усім небайдужим, чуйним людям за посильну підтримку в зборі коштів на закупівлю ліжок та матраців.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Яценко Вадим

фівфів

Нашої з Вами допомоги потребує хлопчик Вадимчик Яценко, якому 10 років. Від має важкий діагноз: складна форма ДЦП, спастичний тетрапарез та подвійна геміплегія. Протягом всього свого невеличкого віку, хлопчик бореться за повноцінне життя, проходячи постійні лікування та заняття вдома. На жаль, з приходом війни у нашу країну, він пропустив кілька раз заплановане лікування. Зараз Вадимчик і його мама надіяться, що всежтаки потраплять на таке довгоочікуване лікування! Тому, давайте всі разом допоможемо здійснити мрію родини! Мирного неба! Перемога за ними!!!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Кумпан Кирило

фівфів

Допомоги потребує хлопчик Кумпан Кирило, якому всього 7 рочків. Хлопчику було поставлено діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія. Завдяки постійним реабілітаціям, в Кирила спостерігається покращення в фізичному та психічного стану. В такий складний час у нашій країні ми хочемо допомогти Кирилу покращити свій стан здоров’я. Але щоб допомогти йому нам потрібна Ваша допомога. Будемо вдячні за будь яку посильну від Вас допомогу! Все буде Україна!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Боковенко Денис

фівфів

Звертаємося до всіх небайдужих по допомогу для Боковенко Дениса з Дніпропетровської області. Хлопчику 7 років, і йому було поставлено діагноз: симптоматична епілепсія, епілептичні синдроми, спастична геміплегія, ДЦП та затримка психомовного розвитку. Але хлопчик ще має можливість покращити своє здоров’я. Для цього необхідно проходити курси реабілітацій, де Денис займається з фізіотерапевтами, логопедами, психологами, та іншими спеціалістами. Наразі збір ведемо на оплату саме такої реабілітації з фахівцями з центру «Росток Життя». Загальними зусиллями збираємо 15500 грн. Будь-яка допомога буде важливою!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Денишівська спеціальна школа

фівфів

Робота Благодійного Фонду полягає у допомозі школами та діткам , які опинились у складних умовах життя. І важливо розуміти, що для них шансом на майбутнє є ми – люди, які можуть допомогти, а не відвернутися. Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Найголовніше наше завдання допомогти діткам та школам, які проживають у складних умовах. Наразі до нашого благодійного фонду звернулась Адміністрація Денишівської спеціальної школи Житомирської обласної ради з проханням надати благодійну допомогу для ремонту на облаштування приміщення навчального закладу.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Дерюга Павло

фівфів

Нашої з Вами допомоги та підтримки потребує 8-річний хлопчик Дерюга Павло. Хлопчику було поставлено діагноз : ДЦП, подвійна геміплегія, симптоматична епілепсія та атрофія зорового нерву. Не дивлячись на страшний діагноз, завдяки регулярним проходженням реабілітацій та заняттям з фахівцями, Павло має значні успіхи у фізичному, психічному та мовленневому розвитку. Наразі, збір ведемо на плановий курс реабілітації в реабілітаційний центр «Буде так». Наш Павлик дуже здібний та цілеспрямований хлопчик, якому потрібна наша з Вами підтримка та допомога.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Житомирська спеціальна школа №1

фівфів

Допомоги потребує Житомирська спеціальна школа №1, їм потрібна допомога для облаштування приміщення навчального закладу. Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. Особливо коли ця біда стосується наших дітей, які втратили тепло від батьківського піклування. Діти — наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. В країні війна але ми маємо дбати про повернення до мирного життя і забезпечення найкращих умов для наших діток. Будемо вдячні за будь-яку допомогу для наших дітей. Все буде Україна!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Балаханов Артем

фівфів

Допомоги потребує хлопчик Балахонов Артем, якому всього 7 рочків. Хлопчику було поставлено діагноз: ДЦП, спастична диплегія, сенсоневральна глухота та затримка психомовного розвитку. Завдяки постійним реабілітаціям, в Артемки спостерігається покращення в фізичному та інтелектуальному розвитку. В цей важкий для всіх час, ми хочемо допомогти маленькому хлопчику прямувати до нових звершень. Але це можливо зробити лише спільними зусиллями. Будемо вдячні за будь яку посильну для Вас допомогу! Разом-ми сила!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Корнєва Анастасія

фівфів

Допомоги потребує дівчинка Корнєва Анастасія, 6 років. У дитини складний діагноз: шунтована внутрішня гідроцефалія та спастичний тетрапарез. Після кожної реабілітації у дівчинки покращується стан здоров’я. Не дивлячись на події в країні, потрібно не зупинятися та регулярно проходити планові курси лікування. Давайте всі разом допоможемо для Настуні стати здоровою та щасливою дівчинкою!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Сім'я Несен

фівфів

У такий складний час допомоги потребує сім’я Несен. В сім’ї 3 неповнолітніх хлопчика, один з яких має хворобу ДЦП, спастичний парапарез ніг та затримку мовного розвитку. Тому вони потребують нашої з Вами допомоги в таких речах як: продукти харчування, засоби гігієни та ліки для Артема. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу, бо саме зараз сім’я дуже розраховує на всіх нас!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Кашуба Мар’ян

фівфів

Зараз допомоги потребує Кашуба Мар’ян, якому всього лише 10 рочків. Мар’ян хворіє на дитячий аутизм з супутними вадами: відсутність мовлення та затримка психмовного розвитку. На жаль, через цей вроджений діагноз хлопчик не може повністю доглядати за собою, виконує тільки елементарні речі, тому за ним постійно доглядають батьки. Мама благає про допомогу направити дитинку на оздоровлення в клініку ім. проф. Козявкіна. Будемо вдячні за надану допомогу в підтримку Мар’яна!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Клоченко Софійка

фівфів

Допомоги потребує дівчинка Клоченко Софійка, якій 5 років. Вона зараз дуже потребує допомоги небайдужих людей. У дитинки діагноз: Вроджена вада Денді-Уокера (це вроджена вада головного мозку, яка відповідає за координацію рухів) та затримка психомовного та моторного розвитку . Артифакія обох очей ! Наша Софійка зараз старається жити та насолоджуватись життям , хоче разом зі своїми однолітками піти до школи , але для цього їй необіхідні курси лікування .По словам лікаря вона повинна проходити лікування 4 рази на рік це дасть їй покращити свої результати та наздогнати своїх однолітків в розвитку . Тому, зараз Софійка потребує курсу планового лікування в клініці ім. проф. Казявкіна. Будемо вдячні кожному за допомогу.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Сім'я Верпека

фівфів

Нашої з Вами допомоги потребує родина Верпека. У зв’язку з подіями, які відбуваються у нашій країні, багатодітна сім’я опинилася в дуже складних умовах. На даний момент вони потребують найнеобхідніших речей — продукти харчування та засоби гігієни.
Давайте всі разом допоможемо для цієї родини, адже в єдності наша сила!

Майборода Кіра

фівфів

Стартувала програма допомоги для дівчинки Майбороди Кіри, якій 5 рочків! У дівчинки: дитячий аутизм, відсутність мовлення, важка дезадаптація. Кірі необхідні постійні реабілітації, які допоможуть адаптуватись до життя, покращити розумовий розвиток дівчинки та навчитись спілкуватись з суспільством. Результати дівчинки вселяють надію та надихають на нові досягнення.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Польовий Сергій

фівфів

Наразі допомоги потребує Польовий Сергій, якому 10 рочків. На жаль, дитина повинна боротися з діагнозами: синдром Дауна, затримка психомовного розвитку. Сергій — веселий, допитливий хлопчик, що цікавиться та любить спорт. Але через погану пам’ять та гіперактивність навчається на індивідуальному навчанні. І через це має труднощі в спілкуванні з іншими дітьми. Але регулярні реабілітації допомагають дитині покращувати психо-емоційний та інтелектуальний стан. Давайте разом допоможемо Сергію нарешті знайти друзів серед однолітків!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Опята Дар'я

фівфів

Нашої з Вами допомоги потребує Опята Дар’я! Дівчинці 13 років, вона навчається у 7 класі! Даша має складний діагноз: ДПЦ, спастичний тетрапарез та рухові порушення 4 рівня. Вона дуже добра, життєрадісна та розумна дитина! Не дивлячись на складний діагноз Даринка встигає за шкільною програмою разом із своїми однолітками! Давайте всі разом допоможемо для дівчинки стати здоровою та дуже щасливою дитиною!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Панотчик Олексій

фівфів

Нашої з Вами допомоги та підтримки потребує Панотчик Олексій. На свої 8 років, він має діагноз: дитячий аутизм, симптоматична епілепсія, гіпотеріоз, вроджена катаракта, сколіоз, логоневрос та тікозний розлад. Не зважаючи на всі діагнози, які хлопчик має з народження, він розвивається за допомогою занять з фахівцями спеціалізованої школи, в якій він навчається. Батьки також докладають багато зусиль щоб розвиток не зупинився та Олексій розвивався психічно і міг соціально адаптуватися. Тому йому необхідні постійні реабілітації. Будемо дуже вдячні за посильну допомогу та підтримку!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Колесніков Тимур

фівфів

Нашої з Вами допомоги потребує Колесніков Тимур, якому 4 рочки. Він має діагноз: ДЦП, тетрапарез, гідроцефалія та атрофія мозолистого тіла! На свій невеликий вік Тимурчик переніс вже дві операції на тазостегновому суглобі та має значні покращення у стані здоров’я! Наразі хлопчик потребую післяопераційної реабілітації для відновлення всіх навиків та умінь. Тимуру ні в якому разі не можна зупиняти лікування! Тому, ми прохаємо разом з нами допомогти для маленького козачка стати на ніжки та зростати здоровим хлопчиком!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Баглай Тимур

фівфів

До нас звернулася мама за допомогою для свого синочка Тимура. Хлопчику було поставлено діагноз ДЦП, спастична диплегія, рухові порушення 4 рівня,підзвих голівки правого стегна. Кожна реабілітація є такої важливою, адже у Тимурчика є позитивні результати у мовному розвитку та покращення фізичного стану,щоб не зупинявся прогрес розвитку,йому потрібно на постійній основі продовжувати заняття з педагогами. Тому звертаємося до всіх небайдужих,разом з нами подарувати нашому Тимурчику щасливе дитинство.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Святий Миколай

фівфів

До нашого фонду надійшли листи від дітей із Житомирської спеціальної школи №2, які мають вади слуху. В листах вони старанно намалювали бажання та мрії у вигляді конструкторів, м’ячів, книг з казками, ракеток та воланчиків і т.д., тобто тих речей, про які всі ми мріяли в дитинстві. Будемо дуже вдячні за допомогу у здійсненні мрій малечі.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Мусієнко Наталка

фівфів

До нашого фонду, за допомогою, звернулася мама Мусієнко Наталіії . Дівчинка має спинальну м’язову атрофію, тип 3, аутосомно-рецесивний тип успадкування. Нажаль, фінансових можливостей батьків недостатньо, аби оплатити для донечки реабілітацію, яка є плановою та позитивно впливає на розвиток дівчинки. 

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Тернопільська університетська лікарня

фівфів

Допомога Тернопільській університетській лікарні До нашої організації звернувся головний лікар Тернопільської університетської лікарні. На жаль, фінансової підтримки адміністрації лікарні виявилося недостатньо для того, аби облаштувати запроектоване відділення. На даному етапі вже виконані ремонтні роботи в реанімаційному блоці відділення, проведено заміну несправної електромережі та системи водопостачання. Проте попереду ще значна частина робіт, які необхідно завершити, аби відділення стало придатним для госпіталізації пацієнтів. Тому головний лікар та весь молодий колектив лікарні прохають надати їм благодійну допомогу у вигляді будівельних матеріалів. Будемо вдячні за будь-яку посильну допомогу лікарні!

Ласкава Вікторія

фівфів

До нас звернулася мама за допомогою для своєї доньки Вікторії. Дівчинка має діагноз прогресуюче захворювання ЦНС з порушенням підкірково-пірамідної системи та змішаний тетрапарез, дизартрія, порушення інтелектуального розвитку і затримка мовлення. Дівчинка пересувається на інвалідному візку та не розмовляє. Вікторії необхідне постійне лікування медичним препаратом «Делін» для розвитку дівчинки та затримки прогресу захворювання. На жаль, фінансових можливостей сім’ї не вистачає на постійне забезбепечення медичними препаратами їх доньку. Допомога маленькою не буває! Допоможемо разом дівчинці гарною справою

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Корнєва Анастасія

фівфів

Допомоги потребує 5-ти річна Корнєва Анастасія Василівна. В неї діагноз: шунтована гідроцефалія та спастичний тетрапарез. Після кожної реабілітації покращується розумовий та фізичний розвиток дівчинки. Головне зараз не зупинятися та регулярно проходити планові курси лікування. Так як фінансові можливості сім’ї повністю вичерпались, просимо всіх долучитися до допомоги для крихітки! Будемо вдячні кожному за небайдужість!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Майборода Кіра

фівфів

Допомоги потребує Майборода Кіра Араївна, 05.03.2016 р.н! У дівчинки діагноз: дитячий аутизм, відсутність мовлення та важка дезадаптація. Кіра — весела та позитивна дівчинка, яка відкрита до спілкування з дорослими та дітьми! Для того, щоб дівчинка змогла сказати перше найголовніше слово «мама», необхідно продовжувати регулярні курси реабілітації! Давайте не будемо байдужими та разом допоможете для Кіри!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Дзюнь Єлизавета

фівфів

Допомоги потребує Дзюнь Єлизавета Павлівна! Дата народження: 21.06.2015 р. Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез з порушенням функції кінцівок ходи. Наша дівчинка дуже хоче стати здоровою дитинкою ! Для цього необхідно кожного разу не пропускати курси лікування та заняття щоб покращити її фізичний стан ! Будемо дуже вдячні вам за допомогу для нашої дівчинки !

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Тетерівський дитячий будинок-інтернат

фівфів

Адміністрація Тетерівського будинку-інтернат просить допомогти їм із закупкою побутової техніки, будівельних матеріалів та ін. Для кращого функціонування школи та комфортного життя її учнів!

Будемо вдячні за посильну підтримку для них!

Голодна Златослава

фівфів

Допомоги потребує Голодна Златослава . Дата народження: 10.08.2015 року. Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, стійкі, тяжкі рухові порушення . У Злати є усі шанси стати здоровою дитиною! Дуже важливо не пропускати планових реабілітацій.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Дерюга Павло

фівфів

Нашої з Вами підтримки та допомоги потребує Дерюга Павло 18.011.2013 року народження із низкою діагнозів: ДЦП подвійна геміплегія, симптоматична епілепсія та атрофія зорового нерву. Павлику необхідно пройти курс реабілітації, який допоможе покращити його фізичний стан. Завчасно вдячні за Вашу увагу та участь!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Фещенко Настя

фівфів

Допомоги потребує Фещенко Анастасія Павлівна, 14.05.2015 року народження. В неї складний діагноз: мієліт шийного і нижнього грудного відділу спинного мозку. Мама прохає допомогти їм в придбанні розходних матеріалів для апарату ШВЛ. Заздалегідь дякуємо за допомогу Настюші!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Запорожець Дар'я

фівфів

Запорожець Дар`я Артемівна 14.02.2017 рік народження. У неї діагноз: ДЦП , атонічно-астактична форма зі стійкими порушеннями функції моторики у вигляді відсутності самостійної ходи. Батьки з народження боряться за здоров’я дівчинки завдяки цьому вона намагається самостійно сидіти та почала ставати на ніжки , але нажаль не розмовляє та не ходить.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Житомирська спеціальна школа глухонімих

фівфів

Школа знаходиться не в найкращих умовах для навчання діток , тому дирекція звернулась до нас за допомогою та закупівлею будівельних матеріалів , щоб покращити умови проживання всіх учнів.

Григоренко Аліса

фівфів

Аліси Григоренко 14.08.2008 року народження має діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез та подвійна геміплегія. Два роки тому дитині зробили операцію на обох ніжках, після якої лікарі заборонили ставати на ніжки цілий рік. В результаті Аліса дуже ослабла, тому зараз як ніколи потребує постійних занять з фахівцями.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Подарунки діткам

         1 червня в Україні як  і у всьому світі, відзначають добре і радіснесвято – День захисту дітей.

         Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Помогалова Маргарита

фівфів

Наразі допомоги потребує Помогалова Маргарита 30.12.2017 року народження. У дитинки діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, епілепсія та «Синдром Веста». Не зволікаючи ми прийняли прохання мами, та хочемо відправити дитинку на реабілітацію в м.Харків «Росток Жизни», щоб покращити стан здоров’я дівчинки.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Клоченко Софія

фівфів

Клоченуо Софійка потребує допомоги небайдужих людей! У дитинки діагноз: Вроджена вада Денді-Уокера (це вроджена вада головного мозку, яка відповідає за координацію рухів) та затримка психомовного та моторного розвитку. Вроджена катаракта. Тобто у дитинкі ураження головного мозку та дівчинка нещодавно тільки побачила світ , оскільки до операції вона майже нічого не бачила зовсім .

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Баутіна Вероніка

фівфів

Допомоги потребує Баутіна Вероніка Олександрівна 29.08.2012 року народження.Для того щоб Вероніка зміцніла та повноцінно ходила, її мама прохає допомогти їм з покупкою реабілітаційного тренажера для м’язів тіла !

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Боярська спеціальна школа І-ІІ ст.

фівфів

 На теперішній час там проживають та навчаються дітки з різними ступенями інвалідності та діток чиї сім’ї опинились в складних життєвих обставинах . Там навчається 95 учнів , які потребують нашої з вами підтримки .

Коваленко Діана

фівфів

допомоги потребує Коваленко Діана 09.08.2016 року народження. Діана з 6 місяців проходить постійні реабілітації, тому зараз вона намагається ходити, знає своїх рідних, з’явилися звуки та нарешті батьки почули перше слово «мама». Дівчинці потрібні реабілітації і надалі задля підтримання нових навичок та повноцінного дитинства.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Можелянський Вадим

фівфів

Допомоги потребує Можелянський Вадим, йому 7 років! В нього ДЦП, спастична диплегія та глухота 4-го ступеня на обидва вуха. Дитинка перенесла за своє життя 2 операції, які зараз дали йому шанс стати такою ж звичайною дитинкою, як і всі! Остання операція була 6 березня 2021 року на опорно-руховому апараті, після якої йому необхідні довготривалі реабілітаційні заходи.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Овчиннікова Софія

фівфів

Допомоги потребує Овчиннікова Софія 15.06.2016 року народження. У дитинки діагноз: Вроджені вади розвитку ЦНС, Субмікроцефалія , епілептичні приступи, гіпоплазія мозолястого тіла. Завдяки вчасному і правильному лікуванню дитинка зможе відновити втрачені уміння та навики.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Недялкова Софія

фівфів

Наразі допомоги потребує Недялкова Софія, їй 5 років. У дитинки діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, подвійна геміплегія. Завдяки вчасному і правильному лікуванню дитинка має прогрес у розвитку, Софійка уже намагається правильно розмовляти, але, на жаль, поки не ходить. Мама прохає закупити та відправити ліки та спеціальне харчування для її донечки.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Житомирська спеціальна школа №2

фівфів

До нас звернулись зі школи-інтернату для глухонімих, з проханням допомогти закупити ліжечка для дошкільнят, а також обладнання в дошкільні групи.

Алєксєєва Маша

фівфів

Відкритий збір на маленьку дівчинку Алексєєву Машу ,якій 7 років ! Народилась вона на 6 місяці вагітності , звідти і пішли ускладнення в її розвитку ! Дівчинку удочерили з 2-х місяців свого народження , їй було поставлено діагноз у 1,5 роки ! В неї ДЦП 1 група ,спастична диплегія та затримка психомовного розвитку ! За проханням мами будуть їхати на лікування в клініку «Росток Жизни» в м.Харків !

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Яценко Вадим

фівфів

Допомоги потребує хлопчик Яценко Вадим. За словами мами: «Пологи були складними в результаті гіпоксія, дитина була фіолетового кольору, практично сам не дихав. І тут почалось щось страшне: кома, судоми, набряк мозку.Протягом свого 8-ми річного віку бореться за повноцінне життя, тому ми хочемо закупити йому необхідні медичні препарати!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Розова Аня

фівфів

Відкрита програма на маленьку дівчинку Аню Розову. Їй 8 рочків , дівчинка народилась міцною , але отримала травму при пологах .
Після того як їх виписали з лікарні через два дні у неї почались проблеми зі здоров’ям .
Мама не зволікала і звернулась в клініку з проханням допомоги від лікарів. Тому наша задача в першу чергу допомогти не втрачати надію щоб допомогти дитинці , поїхати на лікування дитинці в бажану клініку!
Буде Анюта направлятись в клініку «Росток Жизни» в місті Харків!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Тетерівський будинок-інтернат

фівфів

До нас звернулись зі школи-інтернату с. Тетерівка, з проханням допомогти закупити меблі та інші речі для гідного проживання діток в школі. Ми не зволікаючи відкриваємо програму, та розпочинаємо збір на цю добру справу.

Подарунки діткам

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються, тому ми хочемо зробити приємне нашим діткам зі школи-інтернату «Сонячний Дім» та подарувати їм радість.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Никипорець Іван

До нас звернулась мама Никипорець Марія, і прохає допомогти її синочку. Дитині потрібно покращити стан здоров’я хлопчика, для цього його необхідно направити в центр реабілітації «Росток Жизни» в м.Харків.

Допомога надана.
 
Дякуємо всім хто 

долучився!

Запорожець Злата

фівфів

Наразі допомогу потребує Запорожець Злата 19.12.2016 року народження. Дитинка народилась передчасно, із-за чого її потрібно було рятувати! Порятунок проходив майже 2 місяці, і все б було добре, якби дитинці на 3-му місяці не встановили діагноз «Вроджена лактозна недостатність». Із-за відсталості в розвитку дитині в 4 роки поставили діагноз — РАС. Батьки хочуть лікувати, але і реабілітації в клініках, та спеціальні ліки, харчування, тягнуть фінанси батьків в низ, тому і хочемо допомогти дитинці, та облегшити тяжкість батьків.

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!

Єрмак Сергій

До нас звернулась мама Єрмак Олена Сергіївна, з проханням допомогти її дитинці у реабілітації. Дитину звати Єрмак Сергій 17.06.2019 року народження. Нажаль дитина має діагноз «Синдром Веста» і тому мама прохає допомогти та направити дитину на реабілітацію в харківський центр реабілітації дітей «Нове Дихання».

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!

Макаренко Мирослава

До нас звернулась мама Макаренко Вікторія Сергіївна, з проханням допомогти її доньці в реабілітації. Дитині мінімум потрібно проходити 4 рази на рік, і тому не зволікаємо, та запускаємо нову програму для допомоги. Реабілітація буде проходити в центрі абілітації «Амалія».

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!