Програми

Житомирська спеціальна школа №1

фівфів

Допомоги потребує Житомирська спеціальна школа №1, їм потрібна допомога для облаштування приміщення навчального закладу. Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. Особливо коли ця біда стосується наших дітей, які втратили тепло від батьківського піклування. Діти — наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. В країні війна але ми маємо дбати про повернення до мирного життя і забезпечення найкращих умов для наших діток. Будемо вдячні за будь-яку допомогу для наших дітей. Все буде Україна!

Балаханов Артем

фівфів

Допомоги потребує хлопчик Балахонов Артем, якому всього 7 рочків. Хлопчику було поставлено діагноз: ДЦП, спастична диплегія, сенсоневральна глухота та затримка психомовного розвитку. Завдяки постійним реабілітаціям, в Артемки спостерігається покращення в фізичному та інтелектуальному розвитку. В цей важкий для всіх час, ми хочемо допомогти маленькому хлопчику прямувати до нових звершень. Але це можливо зробити лише спільними зусиллями. Будемо вдячні за будь яку посильну для Вас допомогу! Разом-ми сила!

Корнєва Анастасія

фівфів

Допомоги потребує дівчинка Корнєва Анастасія, 6 років. У дитини складний діагноз: шунтована внутрішня гідроцефалія та спастичний тетрапарез. Після кожної реабілітації у дівчинки покращується стан здоров’я. Не дивлячись на події в країні, потрібно не зупинятися та регулярно проходити планові курси лікування. Давайте всі разом допоможемо для Настуні стати здоровою та щасливою дівчинкою!

Сім'я Несен

фівфів

У такий складний час допомоги потребує сім’я Несен. В сім’ї 3 неповнолітніх хлопчика, один з яких має хворобу ДЦП, спастичний парапарез ніг та затримку мовного розвитку. Тому вони потребують нашої з Вами допомоги в таких речах як: продукти харчування, засоби гігієни та ліки для Артема. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу, бо саме зараз сім’я дуже розраховує на всіх нас!

Кашуба Мар’ян

фівфів

Зараз допомоги потребує Кашуба Мар’ян, якому всього лише 10 рочків. Мар’ян хворіє на дитячий аутизм з супутними вадами: відсутність мовлення та затримка психмовного розвитку. На жаль, через цей вроджений діагноз хлопчик не може повністю доглядати за собою, виконує тільки елементарні речі, тому за ним постійно доглядають батьки. Мама благає про допомогу направити дитинку на оздоровлення в клініку ім. проф. Козявкіна. Будемо вдячні за надану допомогу в підтримку Мар’яна!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Клоченко Софійка

фівфів

Допомоги потребує дівчинка Клоченко Софійка, якій 5 років. Вона зараз дуже потребує допомоги небайдужих людей. У дитинки діагноз: Вроджена вада Денді-Уокера (це вроджена вада головного мозку, яка відповідає за координацію рухів) та затримка психомовного та моторного розвитку . Артифакія обох очей ! Наша Софійка зараз старається жити та насолоджуватись життям , хоче разом зі своїми однолітками піти до школи , але для цього їй необіхідні курси лікування .По словам лікаря вона повинна проходити лікування 4 рази на рік це дасть їй покращити свої результати та наздогнати своїх однолітків в розвитку . Тому, зараз Софійка потребує курсу планового лікування в клініці ім. проф. Казявкіна. Будемо вдячні кожному за допомогу.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Сім'я Верпека

фівфів

Нашої з Вами допомоги потребує родина Верпека. У зв’язку з подіями, які відбуваються у нашій країні, багатодітна сім’я опинилася в дуже складних умовах. На даний момент вони потребують найнеобхідніших речей — продукти харчування та засоби гігієни.
Давайте всі разом допоможемо для цієї родини, адже в єдності наша сила!

Майборода Кіра

фівфів

Стартувала програма допомоги для дівчинки Майбороди Кіри, якій 5 рочків! У дівчинки: дитячий аутизм, відсутність мовлення, важка дезадаптація. Кірі необхідні постійні реабілітації, які допоможуть адаптуватись до життя, покращити розумовий розвиток дівчинки та навчитись спілкуватись з суспільством. Результати дівчинки вселяють надію та надихають на нові досягнення.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Польовий Сергій

фівфів

Наразі допомоги потребує Польовий Сергій, якому 10 рочків. На жаль, дитина повинна боротися з діагнозами: синдром Дауна, затримка психомовного розвитку. Сергій — веселий, допитливий хлопчик, що цікавиться та любить спорт. Але через погану пам’ять та гіперактивність навчається на індивідуальному навчанні. І через це має труднощі в спілкуванні з іншими дітьми. Але регулярні реабілітації допомагають дитині покращувати психо-емоційний та інтелектуальний стан. Давайте разом допоможемо Сергію нарешті знайти друзів серед однолітків!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Опята Дар'я

фівфів

Нашої з Вами допомоги потребує Опята Дар’я! Дівчинці 13 років, вона навчається у 7 класі! Даша має складний діагноз: ДПЦ, спастичний тетрапарез та рухові порушення 4 рівня. Вона дуже добра, життєрадісна та розумна дитина! Не дивлячись на складний діагноз Даринка встигає за шкільною програмою разом із своїми однолітками! Давайте всі разом допоможемо для дівчинки стати здоровою та дуже щасливою дитиною!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Панотчик Олексій

фівфів

Нашої з Вами допомоги та підтримки потребує Панотчик Олексій. На свої 8 років, він має діагноз: дитячий аутизм, симптоматична епілепсія, гіпотеріоз, вроджена катаракта, сколіоз, логоневрос та тікозний розлад. Не зважаючи на всі діагнози, які хлопчик має з народження, він розвивається за допомогою занять з фахівцями спеціалізованої школи, в якій він навчається. Батьки також докладають багато зусиль щоб розвиток не зупинився та Олексій розвивався психічно і міг соціально адаптуватися. Тому йому необхідні постійні реабілітації. Будемо дуже вдячні за посильну допомогу та підтримку!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Колесніков Тимур

фівфів

Нашої з Вами допомоги потребує Колесніков Тимур, якому 4 рочки. Він має діагноз: ДЦП, тетрапарез, гідроцефалія та атрофія мозолистого тіла! На свій невеликий вік Тимурчик переніс вже дві операції на тазостегновому суглобі та має значні покращення у стані здоров’я! Наразі хлопчик потребую післяопераційної реабілітації для відновлення всіх навиків та умінь. Тимуру ні в якому разі не можна зупиняти лікування! Тому, ми прохаємо разом з нами допомогти для маленького козачка стати на ніжки та зростати здоровим хлопчиком!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Баглай Тимур

фівфів

До нас звернулася мама за допомогою для свого синочка Тимура. Хлопчику було поставлено діагноз ДЦП, спастична диплегія, рухові порушення 4 рівня,підзвих голівки правого стегна. Кожна реабілітація є такої важливою, адже у Тимурчика є позитивні результати у мовному розвитку та покращення фізичного стану,щоб не зупинявся прогрес розвитку,йому потрібно на постійній основі продовжувати заняття з педагогами. Тому звертаємося до всіх небайдужих,разом з нами подарувати нашому Тимурчику щасливе дитинство.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Святий Миколай

фівфів

До нашого фонду надійшли листи від дітей із Житомирської спеціальної школи №2, які мають вади слуху. В листах вони старанно намалювали бажання та мрії у вигляді конструкторів, м’ячів, книг з казками, ракеток та воланчиків і т.д., тобто тих речей, про які всі ми мріяли в дитинстві. Будемо дуже вдячні за допомогу у здійсненні мрій малечі.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Мусієнко Наталка

фівфів

До нашого фонду, за допомогою, звернулася мама Мусієнко Наталіії . Дівчинка має спинальну м’язову атрофію, тип 3, аутосомно-рецесивний тип успадкування. Нажаль, фінансових можливостей батьків недостатньо, аби оплатити для донечки реабілітацію, яка є плановою та позитивно впливає на розвиток дівчинки. 

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Тернопільська університетська лікарня

фівфів

Допомога Тернопільській університетській лікарні До нашої організації звернувся головний лікар Тернопільської університетської лікарні. На жаль, фінансової підтримки адміністрації лікарні виявилося недостатньо для того, аби облаштувати запроектоване відділення. На даному етапі вже виконані ремонтні роботи в реанімаційному блоці відділення, проведено заміну несправної електромережі та системи водопостачання. Проте попереду ще значна частина робіт, які необхідно завершити, аби відділення стало придатним для госпіталізації пацієнтів. Тому головний лікар та весь молодий колектив лікарні прохають надати їм благодійну допомогу у вигляді будівельних матеріалів. Будемо вдячні за будь-яку посильну допомогу лікарні!

Ласкава Вікторія

фівфів

До нас звернулася мама за допомогою для своєї доньки Вікторії. Дівчинка має діагноз прогресуюче захворювання ЦНС з порушенням підкірково-пірамідної системи та змішаний тетрапарез, дизартрія, порушення інтелектуального розвитку і затримка мовлення. Дівчинка пересувається на інвалідному візку та не розмовляє. Вікторії необхідне постійне лікування медичним препаратом «Делін» для розвитку дівчинки та затримки прогресу захворювання. На жаль, фінансових можливостей сім’ї не вистачає на постійне забезбепечення медичними препаратами їх доньку. Допомога маленькою не буває! Допоможемо разом дівчинці гарною справою

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Корнєва Анастасія

фівфів

Допомоги потребує 5-ти річна Корнєва Анастасія Василівна. В неї діагноз: шунтована гідроцефалія та спастичний тетрапарез. Після кожної реабілітації покращується розумовий та фізичний розвиток дівчинки. Головне зараз не зупинятися та регулярно проходити планові курси лікування. Так як фінансові можливості сім’ї повністю вичерпались, просимо всіх долучитися до допомоги для крихітки! Будемо вдячні кожному за небайдужість!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Майборода Кіра

фівфів

Допомоги потребує Майборода Кіра Араївна, 05.03.2016 р.н! У дівчинки діагноз: дитячий аутизм, відсутність мовлення та важка дезадаптація. Кіра — весела та позитивна дівчинка, яка відкрита до спілкування з дорослими та дітьми! Для того, щоб дівчинка змогла сказати перше найголовніше слово «мама», необхідно продовжувати регулярні курси реабілітації! Давайте не будемо байдужими та разом допоможете для Кіри!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Дзюнь Єлизавета

фівфів

Допомоги потребує Дзюнь Єлизавета Павлівна! Дата народження: 21.06.2015 р. Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез з порушенням функції кінцівок ходи. Наша дівчинка дуже хоче стати здоровою дитинкою ! Для цього необхідно кожного разу не пропускати курси лікування та заняття щоб покращити її фізичний стан ! Будемо дуже вдячні вам за допомогу для нашої дівчинки !

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Тетерівський дитячий будинок-інтернат

фівфів

Адміністрація Тетерівського будинку-інтернат просить допомогти їм із закупкою побутової техніки, будівельних матеріалів та ін. Для кращого функціонування школи та комфортного життя її учнів!

Будемо вдячні за посильну підтримку для них!

Голодна Златослава

фівфів

Допомоги потребує Голодна Златослава . Дата народження: 10.08.2015 року. Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, стійкі, тяжкі рухові порушення . У Злати є усі шанси стати здоровою дитиною! Дуже важливо не пропускати планових реабілітацій.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Дерюга Павло

фівфів

Нашої з Вами підтримки та допомоги потребує Дерюга Павло 18.011.2013 року народження із низкою діагнозів: ДЦП подвійна геміплегія, симптоматична епілепсія та атрофія зорового нерву. Павлику необхідно пройти курс реабілітації, який допоможе покращити його фізичний стан. Завчасно вдячні за Вашу увагу та участь!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Фещенко Настя

фівфів

Допомоги потребує Фещенко Анастасія Павлівна, 14.05.2015 року народження. В неї складний діагноз: мієліт шийного і нижнього грудного відділу спинного мозку. Мама прохає допомогти їм в придбанні розходних матеріалів для апарату ШВЛ. Заздалегідь дякуємо за допомогу Настюші!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Запорожець Дар'я

фівфів

Запорожець Дар`я Артемівна 14.02.2017 рік народження. У неї діагноз: ДЦП , атонічно-астактична форма зі стійкими порушеннями функції моторики у вигляді відсутності самостійної ходи. Батьки з народження боряться за здоров’я дівчинки завдяки цьому вона намагається самостійно сидіти та почала ставати на ніжки , але нажаль не розмовляє та не ходить.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Житомирська спеціальна школа глухонімих

фівфів

Школа знаходиться не в найкращих умовах для навчання діток , тому дирекція звернулась до нас за допомогою та закупівлею будівельних матеріалів , щоб покращити умови проживання всіх учнів.

Григоренко Аліса

фівфів

Аліси Григоренко 14.08.2008 року народження має діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез та подвійна геміплегія. Два роки тому дитині зробили операцію на обох ніжках, після якої лікарі заборонили ставати на ніжки цілий рік. В результаті Аліса дуже ослабла, тому зараз як ніколи потребує постійних занять з фахівцями.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Подарунки діткам

         1 червня в Україні як  і у всьому світі, відзначають добре і радіснесвято – День захисту дітей.

         Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Помогалова Маргарита

фівфів

Наразі допомоги потребує Помогалова Маргарита 30.12.2017 року народження. У дитинки діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, епілепсія та «Синдром Веста». Не зволікаючи ми прийняли прохання мами, та хочемо відправити дитинку на реабілітацію в м.Харків «Росток Жизни», щоб покращити стан здоров’я дівчинки.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Клоченко Софія

фівфів

Клоченуо Софійка потребує допомоги небайдужих людей! У дитинки діагноз: Вроджена вада Денді-Уокера (це вроджена вада головного мозку, яка відповідає за координацію рухів) та затримка психомовного та моторного розвитку. Вроджена катаракта. Тобто у дитинкі ураження головного мозку та дівчинка нещодавно тільки побачила світ , оскільки до операції вона майже нічого не бачила зовсім .

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Баутіна Вероніка

фівфів

Допомоги потребує Баутіна Вероніка Олександрівна 29.08.2012 року народження.Для того щоб Вероніка зміцніла та повноцінно ходила, її мама прохає допомогти їм з покупкою реабілітаційного тренажера для м’язів тіла !

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Боярська спеціальна школа І-ІІ ст.

фівфів

 На теперішній час там проживають та навчаються дітки з різними ступенями інвалідності та діток чиї сім’ї опинились в складних життєвих обставинах . Там навчається 95 учнів , які потребують нашої з вами підтримки .

Коваленко Діана

фівфів

допомоги потребує Коваленко Діана 09.08.2016 року народження. Діана з 6 місяців проходить постійні реабілітації, тому зараз вона намагається ходити, знає своїх рідних, з’явилися звуки та нарешті батьки почули перше слово «мама». Дівчинці потрібні реабілітації і надалі задля підтримання нових навичок та повноцінного дитинства.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Можелянський Вадим

фівфів

Допомоги потребує Можелянський Вадим, йому 7 років! В нього ДЦП, спастична диплегія та глухота 4-го ступеня на обидва вуха. Дитинка перенесла за своє життя 2 операції, які зараз дали йому шанс стати такою ж звичайною дитинкою, як і всі! Остання операція була 6 березня 2021 року на опорно-руховому апараті, після якої йому необхідні довготривалі реабілітаційні заходи.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Овчиннікова Софія

фівфів

Допомоги потребує Овчиннікова Софія 15.06.2016 року народження. У дитинки діагноз: Вроджені вади розвитку ЦНС, Субмікроцефалія , епілептичні приступи, гіпоплазія мозолястого тіла. Завдяки вчасному і правильному лікуванню дитинка зможе відновити втрачені уміння та навики.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Недялкова Софія

фівфів

Наразі допомоги потребує Недялкова Софія, їй 5 років. У дитинки діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, подвійна геміплегія. Завдяки вчасному і правильному лікуванню дитинка має прогрес у розвитку, Софійка уже намагається правильно розмовляти, але, на жаль, поки не ходить. Мама прохає закупити та відправити ліки та спеціальне харчування для її донечки.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Житомирська спеціальна школа №2

фівфів

До нас звернулись зі школи-інтернату для глухонімих, з проханням допомогти закупити ліжечка для дошкільнят, а також обладнання в дошкільні групи.

Алєксєєва Маша

фівфів

Відкритий збір на маленьку дівчинку Алексєєву Машу ,якій 7 років ! Народилась вона на 6 місяці вагітності , звідти і пішли ускладнення в її розвитку ! Дівчинку удочерили з 2-х місяців свого народження , їй було поставлено діагноз у 1,5 роки ! В неї ДЦП 1 група ,спастична диплегія та затримка психомовного розвитку ! За проханням мами будуть їхати на лікування в клініку «Росток Жизни» в м.Харків !

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Яценко Вадим

фівфів

Допомоги потребує хлопчик Яценко Вадим. За словами мами: «Пологи були складними в результаті гіпоксія, дитина була фіолетового кольору, практично сам не дихав. І тут почалось щось страшне: кома, судоми, набряк мозку.Протягом свого 8-ми річного віку бореться за повноцінне життя, тому ми хочемо закупити йому необхідні медичні препарати!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Розова Аня

фівфів

Відкрита програма на маленьку дівчинку Аню Розову. Їй 8 рочків , дівчинка народилась міцною , але отримала травму при пологах .
Після того як їх виписали з лікарні через два дні у неї почались проблеми зі здоров’ям .
Мама не зволікала і звернулась в клініку з проханням допомоги від лікарів. Тому наша задача в першу чергу допомогти не втрачати надію щоб допомогти дитинці , поїхати на лікування дитинці в бажану клініку!
Буде Анюта направлятись в клініку «Росток Жизни» в місті Харків!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Тетерівський будинок-інтернат

фівфів

До нас звернулись зі школи-інтернату с. Тетерівка, з проханням допомогти закупити меблі та інші речі для гідного проживання діток в школі. Ми не зволікаючи відкриваємо програму, та розпочинаємо збір на цю добру справу.

Подарунки діткам

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються, тому ми хочемо зробити приємне нашим діткам зі школи-інтернату «Сонячний Дім» та подарувати їм радість.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Никипорець Іван

До нас звернулась мама Никипорець Марія, і прохає допомогти її синочку. Дитині потрібно покращити стан здоров’я хлопчика, для цього його необхідно направити в центр реабілітації «Росток Жизни» в м.Харків.

Допомога надана.
 
Дякуємо всім хто 

долучився!

Запорожець Злата

фівфів

Наразі допомогу потребує Запорожець Злата 19.12.2016 року народження. Дитинка народилась передчасно, із-за чого її потрібно було рятувати! Порятунок проходив майже 2 місяці, і все б було добре, якби дитинці на 3-му місяці не встановили діагноз «Вроджена лактозна недостатність». Із-за відсталості в розвитку дитині в 4 роки поставили діагноз — РАС. Батьки хочуть лікувати, але і реабілітації в клініках, та спеціальні ліки, харчування, тягнуть фінанси батьків в низ, тому і хочемо допомогти дитинці, та облегшити тяжкість батьків.

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!

Єрмак Сергій

До нас звернулась мама Єрмак Олена Сергіївна, з проханням допомогти її дитинці у реабілітації. Дитину звати Єрмак Сергій 17.06.2019 року народження. Нажаль дитина має діагноз «Синдром Веста» і тому мама прохає допомогти та направити дитину на реабілітацію в харківський центр реабілітації дітей «Нове Дихання».

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!

Макаренко Мирослава

До нас звернулась мама Макаренко Вікторія Сергіївна, з проханням допомогти її доньці в реабілітації. Дитині мінімум потрібно проходити 4 рази на рік, і тому не зволікаємо, та запускаємо нову програму для допомоги. Реабілітація буде проходити в центрі абілітації «Амалія».

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!