Програми

Коваленко Діана

фівфів

допомоги потребує Коваленко Діана 09.08.2016 року народження. Діана з 6 місяців проходить постійні реабілітації, тому зараз вона намагається ходити, знає своїх рідних, з’явилися звуки та нарешті батьки почули перше слово «мама». Дівчинці потрібні реабілітації і надалі задля підтримання нових навичок та повноцінного дитинства.

Можелянський Вадим

фівфів

Допомоги потребує Можелянський Вадим, йому 7 років! В нього ДЦП, спастична диплегія та глухота 4-го ступеня на обидва вуха. Дитинка перенесла за своє життя 2 операції, які зараз дали йому шанс стати такою ж звичайною дитинкою, як і всі! Остання операція була 6 березня 2021 року на опорно-руховому апараті, після якої йому необхідні довготривалі реабілітаційні заходи.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Овчиннікова Софія

фівфів

Допомоги потребує Овчиннікова Софія 15.06.2016 року народження. У дитинки діагноз: Вроджені вади розвитку ЦНС, Субмікроцефалія , епілептичні приступи, гіпоплазія мозолястого тіла. Завдяки вчасному і правильному лікуванню дитинка зможе відновити втрачені уміння та навики.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Недялкова Софія

фівфів

Наразі допомоги потребує Недялкова Софія, їй 5 років. У дитинки діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, подвійна геміплегія. Завдяки вчасному і правильному лікуванню дитинка має прогрес у розвитку, Софійка уже намагається правильно розмовляти, але, на жаль, поки не ходить. Мама прохає закупити та відправити ліки та спеціальне харчування для її донечки.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Житомирська спеціальна школа №2

фівфів

До нас звернулись зі школи-інтернату для глухонімих, з проханням допомогти закупити ліжечка для дошкільнят, а також обладнання в дошкільні групи.

Алєксєєва Маша

фівфів

Відкритий збір на маленьку дівчинку Алексєєву Машу ,якій 7 років ! Народилась вона на 6 місяці вагітності , звідти і пішли ускладнення в її розвитку ! Дівчинку удочерили з 2-х місяців свого народження , їй було поставлено діагноз у 1,5 роки ! В неї ДЦП 1 група ,спастична диплегія та затримка психомовного розвитку ! За проханням мами будуть їхати на лікування в клініку «Росток Жизни» в м.Харків !

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Яценко Вадим

фівфів

Допомоги потребує хлопчик Яценко Вадим. За словами мами: «Пологи були складними в результаті гіпоксія, дитина була фіолетового кольору, практично сам не дихав. І тут почалось щось страшне: кома, судоми, набряк мозку.Протягом свого 8-ми річного віку бореться за повноцінне життя, тому ми хочемо закупити йому необхідні медичні препарати!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Розова Аня

фівфів

Відкрита програма на маленьку дівчинку Аню Розову. Їй 8 рочків , дівчинка народилась міцною , але отримала травму при пологах .
Після того як їх виписали з лікарні через два дні у неї почались проблеми зі здоров’ям .
Мама не зволікала і звернулась в клініку з проханням допомоги від лікарів. Тому наша задача в першу чергу допомогти не втрачати надію щоб допомогти дитинці , поїхати на лікування дитинці в бажану клініку!
Буде Анюта направлятись в клініку «Росток Жизни» в місті Харків!

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Тетерівський будинок-інтернат

фівфів

До нас звернулись зі школи-інтернату с. Тетерівка, з проханням допомогти закупити меблі та інші речі для гідного проживання діток в школі. Ми не зволікаючи відкриваємо програму, та розпочинаємо збір на цю добру справу.

Подарунки діткам

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються, тому ми хочемо зробити приємне нашим діткам зі школи-інтернату «Сонячний Дім» та подарувати їм радість.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Никипорець Іван

До нас звернулась мама Никипорець Марія, і прохає допомогти її синочку. Дитині потрібно покращити стан здоров’я хлопчика, для цього його необхідно направити в центр реабілітації «Росток Жизни» в м.Харків.

Допомога надана.
 
Дякуємо всім хто 

долучився!

Запорожець Злата

фівфів

Наразі допомогу потребує Запорожець Злата 19.12.2016 року народження. Дитинка народилась передчасно, із-за чого її потрібно було рятувати! Порятунок проходив майже 2 місяці, і все б було добре, якби дитинці на 3-му місяці не встановили діагноз «Вроджена лактозна недостатність». Із-за відсталості в розвитку дитині в 4 роки поставили діагноз — РАС. Батьки хочуть лікувати, але і реабілітації в клініках, та спеціальні ліки, харчування, тягнуть фінанси батьків в низ, тому і хочемо допомогти дитинці, та облегшити тяжкість батьків.

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!

Єрмак Сергій

До нас звернулась мама Єрмак Олена Сергіївна, з проханням допомогти її дитинці у реабілітації. Дитину звати Єрмак Сергій 17.06.2019 року народження. Нажаль дитина має діагноз «Синдром Веста» і тому мама прохає допомогти та направити дитину на реабілітацію в харківський центр реабілітації дітей «Нове Дихання».

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!

Макаренко Мирослава

До нас звернулась мама Макаренко Вікторія Сергіївна, з проханням допомогти її доньці в реабілітації. Дитині мінімум потрібно проходити 4 рази на рік, і тому не зволікаємо, та запускаємо нову програму для допомоги. Реабілітація буде проходити в центрі абілітації «Амалія».

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!