Програми

Розова Аня

фівфів

Відкрита програма на маленьку дівчинку Аню Розову. Їй 8 рочків , дівчинка народилась міцною , але отримала травму при пологах .
Після того як їх виписали з лікарні через два дні у неї почались проблеми зі здоров’ям .
Мама не зволікала і звернулась в клініку з проханням допомоги від лікарів. Тому наша задача в першу чергу допомогти не втрачати надію щоб допомогти дитинці , поїхати на лікування дитинці в бажану клініку!
Буде Анюта направлятись в клініку «Росток Жизни» в місті Харків!

Тетерівський будинок-інтернат

фівфів

До нас звернулись зі школи-інтернату с. Тетерівка, з проханням допомогти закупити меблі та інші речі для гідного проживання діток в школі. Ми не зволікаючи відкриваємо програму, та розпочинаємо збір на цю добру справу.

Подарунки діткам

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються, тому ми хочемо зробити приємне нашим діткам зі школи-інтернату «Сонячний Дім» та подарувати їм радість.

Допомога надана.

Дякуємо всім хто 

долучився!

Никипорець Іван

До нас звернулась мама Никипорець Марія, і прохає допомогти її синочку. Дитині потрібно покращити стан здоров’я хлопчика, для цього його необхідно направити в центр реабілітації «Росток Жизни» в м.Харків.

Допомога надана.
 
Дякуємо всім хто 

долучився!

Запорожець Злата

фівфів

Наразі допомогу потребує Запорожець Злата 19.12.2016 року народження. Дитинка народилась передчасно, із-за чого її потрібно було рятувати! Порятунок проходив майже 2 місяці, і все б було добре, якби дитинці на 3-му місяці не встановили діагноз «Вроджена лактозна недостатність». Із-за відсталості в розвитку дитині в 4 роки поставили діагноз — РАС. Батьки хочуть лікувати, але і реабілітації в клініках, та спеціальні ліки, харчування, тягнуть фінанси батьків в низ, тому і хочемо допомогти дитинці, та облегшити тяжкість батьків.

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!

Єрмак Сергій

До нас звернулась мама Єрмак Олена Сергіївна, з проханням допомогти її дитинці у реабілітації. Дитину звати Єрмак Сергій 17.06.2019 року народження. Нажаль дитина має діагноз «Синдром Веста» і тому мама прохає допомогти та направити дитину на реабілітацію в харківський центр реабілітації дітей «Нове Дихання».

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!

Макаренко Мирослава

До нас звернулась мама Макаренко Вікторія Сергіївна, з проханням допомогти її доньці в реабілітації. Дитині мінімум потрібно проходити 4 рази на рік, і тому не зволікаємо, та запускаємо нову програму для допомоги. Реабілітація буде проходити в центрі абілітації «Амалія».

Допомога надана. Дякуємо всім хто долучився!