Програма : Розова Аня

18.12.2020

Допомога маленькій Анюті

Відкрита програма на маленьку дівчинку Аню Розова. Їй 8 рочків, дівчинка народилася міцною, але отримала травму під час пологів. Після того як їх виписали з лікарні через два дні у неї почалися проблеми зі здоров’ям. Мама не зволікала і звернулася в клініку з проханням про допомогу від лікарів.

      Мама каже: «Через деякий час я помітила що у Анюти бігають очі, ми звернулася в поліклініку. Там нам сказали, що може відновиться до місяця. Пройшов місяць змін я не побачила. Ми почали бити на сполох і звернувся в ОДКБ №1. Після обстеження нам поставили діагноз: порушення проміжного обміну, мітохондріальна дисфункція. Дефіцит ферментів фалатного циклу. ВВР головного мозку: арахноідальной кіста мостомозочкового кута, гіпоплазію передньо-базальних відділів. Тетрапарез. Часткова атрофія дисків зорових нервів. Природжений горизонтальний ністагм. ЗТСК і ПРР. Я знаю що моя дівчинка може бути повноцінною дитиною, бігати, стрибати, і радувати мене своїм життям і продовжувати жити не дивитеся не в що. Ми не опускаємо руки і зараз наші процедури це: постійний масаж, постійне ЛФК, лікування препаратами, постійні реабілітації …. »

      Тому наше завдання в першу чергу допомогти не втрачати надію щоб допомогти дитині, поїхати на лікування дитині в бажану клініку! Буде Анюта направлятися в клініку «Росток Життя» в місті Харкові!

Курс лікування коштує 30 000 грн

Документи